رییس جمهور وارد اصفهان شد/ صبحت های رئیسی پس از ورود به فرودگاه اصفهان+ویدیو

رییس جمهور وارد اصفهان شد/ صبحت های رئیسی پس از ورود به فرودگاه اصفهان+ویدیو
پنج‌شنبه 26 خرداد 1401 - 08:56

آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور و اعضای هیات دولت در بیست و پنجمین سفر استانی خود صبح پنجشنبه وارد اصفهان شدند.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

حضور دولتمردان در بدو ورود به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با استقبال امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اصفهان و جمعی از مسوولان کشوری و لشکری همراه بود.

آیت الله سیدابراهیم رییسی در فرودگاه اصفهان در قالب یک سخنرانی اهداف، برنامه ها و طرح های اولویت دار سفر یک روزه به این استان را تشریح کرد.

رئیسیدیدار عمومی با اقشار مختلف مردم، نشستی با جامعه نخبگان و نمایندگان دستگاه‌های مختلف از جمله فعالان اقتصادی، استادان دانشگاه، دانشجویان، هنرمندان، بازاریان و روحانیون، فرهنگیان و بازنشستگان، برگزاری شورای اداری استان، نشست خبری با اصحاب رسانه و ارائه گزارشی از مصوبات سفر از برنامه های سفر یک روزه رییس جمهور به اصفهان است.

در سفر رییس جمهور به استان اصفهان ۲۲ عضو هیات دولت وی را همراهی می کنند و به‌عنوان نماینده تام الاختیار وی، ضمن بازدید از طرح های در حال اجرا و نیمه تمام در شهرستان های مختلف استان برای رفع مسائل، مشکلات عمومی و سامان بخشی به دشواری ها و دغدغه های همگانی در قالب ضوابط و قوانین جاری پیگیری، مساعدت و اقدام می کنند.

از روز گذشته شماری از معاونان وزیران به عنوان نمایندگان تام الاختیار وزارتخانه ها در ۳۰ نقطه از استان حضور یافتند و با برپایی میزهای ارتباطات مردمی علاوه بر دیدار چهره به چهره با مردم و بررسی شکایات و پیشنهادات، خواسته ها و نامه های مکتوب مردمی را نیز دریافت کردند.

میزهای خدمت نامبرده تا عصر پنجشنبه ۲۶ خرداد جهت پاسخگویی به مردم فعال است.

سامانه ارتباطاتی ۱۱۱ (سامد) نیز از دیروز چهارشنبه ۲۵ خرداد آماده دریافت همه درخواست‌های مردمی از سراسر استان اصفهان بود و مردم می‌توانند تا امروز پنجشنبه ۲۶ خرداد از طریق این شماره تماس درخواست‌های خود را با کارگزاران دولت سیزدهم مطرح کنند.

در جریان این سفر به موضوعات مختلف از جمله تکمیل طرح های نیمه تمام، اعتبارات مورد نیاز، کمبود آب، فرونشست زمین، آلودگی هوا، شرکت های دانش بنیان، مسائل و مشکلات پیش‌روی فعالان اقتصادی و تولید کنندگان دام و طیور، کشاورزان، هنرمندان و اهالی فرهنگ و مسائل اجتماعی و خانواده پرداخته خواهد شد.

در بیست و پنجمین سفر استانی رییس جمهور و اعضای هیات دولت، اعتباراتی برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای استان تصویب خواهد شد تا بتوان در این دولت شاهد تسریع در روند توسعه و پیشرفت این استان بود.

پربیننده ترین خبرها