فراخوان برگزاری تظاهرات «جمعه خشم» در فلسطین

فراخوان برگزاری تظاهرات «جمعه خشم» در فلسطین
چهارشنبه 19 مرداد 1401 - 16:47

گروه‌های فلسطینی در محکومیت جنایت‌های ارتش رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، خواستار برگزاری تظاهرات «جمعه خشم» در فلسطین شدند.

العالم _ فلسطین اشغالی

«واصل ابو یوسف» مسئول هماهنگی گروه‌های فلسطینی گفت که جمعه این هفته روز خشم فلسطینی در محکومیت جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین، سرزمین و مقدسات آن خواهد بود.

بنابر گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، ابو یوسف گفت که دامنه این قبیل فعالیت‌ها به منظور تأکید بر وحدت ملت فلسطین برای مقابله با رژیم اشغالگر، گسترش خواهد یافت.

وی افزود که رژیم اشغالگر جنگ فراگیری را علیه ملت فلسطین آغاز کرده و این ملت بایستی از خویش دفاع کرده و مقاومت مردمی از کفر قدوم تا مسافر یطا ادامه یابد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته در جنایتی جدید در نابلس یک فرمانده کتائب شهداء الأقصی شاخه نظامی جنبش فتح و دو عضو آن را به شهادت رساندند و علاوه بر آن در درگیری بین فلسطینیان و نظامیان صهیونیست که در اعتراض به شهادت این سه نفر صورت گرفت، یک نوجوان دیگر به شهادت رسید.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا در جنگ سه روزه علیه نوار غزه نیز ۴۶ فلسطینی از جمله ۱۵ کودک و چهار زن را شهید و ده‌ها نفر دیگر را زخمی کرد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها