رسانه‌های صهیونیست: ایران موفق به مهار آشوب شد/ تلاش‌های آمریکا جواب نداد

رسانه‌های صهیونیست: ایران موفق به مهار آشوب شد/ تلاش‌های آمریکا جواب نداد
يکشنبه 3 مهر 1401 - 20:27

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اظهار تاسف از بازگشت آرامش کامل به تهران اعلام کردند که ایران در مهار کردن آشوب‌های اخیر موفق بوده و کمک آمریکا به آشوبگران بی‌نتیجه مانده است.

العالم - فلسطین اشغالی - ایران

رسانه‌های صهیونیست ضمن ابراز تاسف از بازگشت آرامش کامل به تهران اعلام کردند که ایران در مهار کردن آشوب‌های اخیر موفق بوده و تلاش‌های آمریکا در جهت افزایش اغتشاشات بی‌نتیجه مانده است.

طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، رسانه‌های اسرائیلی روز گذشته (شنبه) ضمن این گزارش که «مقامات ایران موفق شدند موج آشوب‌ها را خاموش کنند؛ زیرا حجم فعالیت و قدرت اغتشاشگران بسیار کاهش یافته است»، خاطرنشان کردند «تلاش‌های آمریکا جواب نداد».

«ایهود یعاری» تحلیلگر مسائل عربی در «شبکه۱۲ اسرائیل» گفت: متاسفانه مقامات ایران موفق شدند پتوی سنگینی بر موج اغتشاشاتی که شهرهای ایران را در بر گرفته بود (به معنی خاموش‌کردن‌ آن‌ها)، بیاندازند؛ آشوب‌هایی که شامل حمله به مراکز دولتی بود اما نیروهای بسیجی موفق شدند شرکت‌کنندگان در این آشوب‌ها را متفرق کنند.

این تحلیلگر صهیونیست افزود: «آمریکایی‌ها تلاش کردند اینترنت را که توسط مقامات ایرانی در شبکه‌های اجتماعی بسته شده بود، برای ایجاد اختلال در این کشور باز کنند، اما این هم کمکی نکرد و شاهد کاهش بسیار روشنی در ابعاد و قدرت این تظاهرات و همچنین جنبه خشونت‌آمیز آن‌ها هستیم».

«حسین امیرعبداللهیان« وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک حضور دارد، در توئیتی نوشت: در دیدار با مقامات کشورها، همگان از جمهوری اسلامی ایران به عنوان جزیره ثبات در میان منطقه‌ای متلاطم و پرچالش یاد می‌کنند.

وی با بیان این‌که بصیرت ملت فهیم و بزرگ ایران را قدر می‌شناسیم، تصریح کرده بود: بی‌تردید دشمن ره به جایی نخواهد برد. همین ثبات و صلابت ایران اسلامی است که به هر بهانه‌ای مورد هدف بدخواهان قرار می‌گیرد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها