جام جهانی 2022 در قطر؛

خبرنگار صهیونیست از ترس هویتش را انکار کرد!

يکشنبه 6 آذر 1401 - 21:34

حساب سعودیون مع الاقصی در توئیتر ویدیویی را منتشر کرد که در آن یک خبرنگار صهیونیست از ترس واکنش هواداران عرب در جام جهانی قطر هویت اسرائیلی خود را انکار کرد.

العالم – قطر

جام جهانی قطر به میدانی برای درگیری واقعی میان ملتهای عربی اسلامی با رژیم صهیونیستی و رژیم های عربی تبدیل شده که اقدام به عادی سازی با این رژیم کرده اند.

از سوی دیگر شرکت رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی از تمامی خبرنگاران اسرائیلی حاضر در قطر خواسته هویت خود را کاملا مخفی نگه داشته و به زبان عبری حرف نزنند و از هیچ آرم و نشانه‌ای که نشان دهد اسرائیلی هستند، استفاده نکنند.

این شرکت از خبرنگاران اسرائیلی خواسته از میکروفون‌هایی استفاده کنند که هیچ علامتی ندارد و مشخص نمی‌کند که آن‌ها اسرائیلی هستند.

صهیونیست‌ها در حالی از اظهار هویت خود در قطر به ترس و وحشت افتاده‌اند که طی روزهای گذشته بارها خبرنگاران اسرائیلی که قصد مصاحبه با تماشاگران جام جهانی قطر را داشتند، طرد شده و کسی حاضر به مصاحبه با آن‌ها نشده بود.

اشغالگران اسرائیلی گمان می‌کردند عادی‌سازی روابط با چند کشور عربی امنیت و آینده‌ای بهتر را برایشان به ارمغان می‌آورد اما جام جهانی قطر ثابت کرد که آن‌ها همانند گذشته جایی در منطقه و در میان کشورهای اسلامی و عربی و حتی بسیاری از کشورهایی که روابطی رسمی با رژیم اشغالگر دارند، ندارند و حمایت از مسئله فلسطین به یکی از داغ‌ترین موضوعات در جام جهانی کنونی تبدیل شده است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها