رژیم صهیونیستی جلسه دادگاه اسرای تونل آزادی را به تعویق انداخت

رژیم صهیونیستی جلسه دادگاه اسرای تونل آزادی را به تعویق انداخت
يکشنبه 13 آذر 1401 - 15:59

مرکز اطلاع رسانی فلسطین از به تعویق افتادن جلسه دادگاه ۶ اسیر تونل آزادی که قرار بود سه شنبه آینده (15 آذر ماه/ ششم ماه جاری میلادی) برگزار شود، خبر داد.

العالم ـ فلسطین اشغالی

دفتر اطلاع‌رسانی اسرای فلسطین امروز (یکشنبه) اعلام کرد که قرار بود این جلسه ششم ماه جاری میلادی در دادگاه مرکزی الناصره برگزار شود اما به ۱۰ ژانویه آینده موکول شده است.

شماری از وکلای هیات امور اسرا و آزادگان فلسطین، جولای گذشته خواستار تجدیدنظر در حکم صادر شده در حق ۶ اسیر تونل آزادی شدند.

دادگاه‌های اسرائیلی ۲۲ ماه مه گذشته، این ۶ اسیر فلسطینی را به پنج سال حبس و پرداخت جریمه مالی پنج هزار شیکلی (واحد پول رژیم صهیونیستی) محکوم کردند.

این احکام به خاطر انتقام از آنان برای فرار از زندان جلبوع صادر شده است.

۶ اسیر فلسطینی به نام‌های «محمود العارضه»، «محمد العارضه»، «ایهم کممجی»، «یعقوب غوادره»، «محمود ابو شیرین» و «ایاد جرادات» ششم سپتامبر سال ۲۰۲۱ با حفر یک تونل موفق به فرار از زندان فوق امنیتی «جلبوع» شدند اما در نهایت دو هفته پس از آزادی بار دیگر توسط اشغالگران صهیونیست دستگیر و زندانی شدند.

فرار اسیران فلسطینی از یکی از امنیتی ترین زندان های رژیم صهیونیستی بازتاب گسترده ای در افکار عمومی فلسطین داشت و تبدیل به نماد امید برای خروج از اشغالگری رژیم صهیونیستی شد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها