شهادت نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس

شهادت نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس
سه شنبه 18 بهمن 1401 - 08:12

منابع خبری بامداد سه‌شنبه گزارش دادند، در پی یورش نظامیان صهیونیست به محله‌ای در شرق شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری، یک نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله به شهادت رسید.

العالم - فلسطین اشغالی

به گزارش تارنمای صفا فلسطین، «حمزه الأشقر» نوجوان ۱۷ ساله فلسطینی و ساکن اردوگاه عسکر، در مقابله با یورش نظامیان صهیونستی به محله «المساکن» واقع در شرق نابلس به ضرب گلوله آنها به شهادت رسید.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست با یورش به محله المساکن، «عنان بشکار»، «عاصم بشکار» و «شادی بشکار» اسرای آزاد شده فلسطینی را بازداشت کردند.

گروه مقاومت فلسطینی «عرین الأسود» نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای این گروه در محله المساکن با نظامیان صهیونیست درگیر و با آنها مقابله کرده است.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها