شهادت جوان فلسطینی به دست شهرک‌نشینان صهیونیست

شهادت جوان فلسطینی به دست شهرک‌نشینان صهیونیست
سه شنبه 23 اسفند 1401 - 15:22

منابع رسانه‌ای فلسطین امروز سه‌شنبه از شهادت یک جوان فلسطینی در پی جراحت وارد شده به وی در حمله وحشیانه شهرک‌نشینان صهیونیست در منطقه بئر السبع در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.

العالم - فلسطین اشغالی

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» اعلام کرد که حمزه العیص الحروب جوان فلسطینی به دلیل شدت جراحت وارد شده به وی در حمله یک ماه گذشته شهرک نشینان صهیونیست امروز به شهادت رسید.

این جوان فلسطینی حدود یک ماه قبل توسط شهرک‌نشینان صهیونیست در بازار بئر السبع هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود.

درپی اقدامات جنجالی کابینه تندرو رژیم اشغالگر، درگیری‌های شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست با ملت و مقاومت فلسطین در مناطق مختلف کرانه باختری و در راس آنها جنین و نابلس طی ماه‌های اخیر تشدید شده است.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

پربیننده ترین خبرها