در اعتراض به جلوگیری از پروازهای مسافری صورت گرفت؛

محدودیت دولت نجات ملی یمن برای پروازهای سازمان های بین المللی به صنعا

محدودیت دولت نجات ملی یمن برای پروازهای سازمان های بین المللی به صنعا
شنبه 5 فروردين 1402 - 12:25

سازمان هواپیمایی یمن از توقف پروازهای هفتگی سازمان های بین المللی به فرودگاه صنعا و مجدود شدن آن فقط به روزهای جمعه خبر داد.

العالم ـ یمن

بنابر گزارش پایگاه «الخبر الیمنی» سازمان هواپیمایی یمن اعلام کرد که این پروازها از امروز (شنبه) به فرودگاه بین المللی صنعا محدود شده و فقط در روزهای جمعه انجام می شود.

این سازمان افزود: پروازهای سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی نیز فقط روزهای جمعه می توانند وارد فرودگاه صنعا شوند درحالی که پیش از این روزانه ۴ پرواز متعلق به سازمان ملل متحد وارد فرودگاه صنعا می شد.

این اقدام دولت نجات ملی یمن در اعتراض به جلوگیری از انجام پروازهای مسافری و توقف فروش بلیط و پرواز از صنعا انجام شده است.

مسئولان هواپیمایی یمن در عدن از روز گذشته فروش بلیط پروازهای «صنعا – امان – صنعا» را به عنوان تنها مسیر پروازی فرودگاه صنعا متوقف کردند و این خط نیز تعطیل شد.

این اقدام هواپیمایی یمن در عدن با خشم شهروندان یمنی روبرو شده است و این اقدام را در راستای محاصره بیشتر ملت می دانند.

به گزارش ایرنا، خط پروازی «صنعا – امان» تنها مسیر انتقال بیماران یمنی به خارج از کشور برای مداوا بود که پس از آتش بس چندماه اخیر گشوده شده بود و برغم انجام نشدن کامل تعهدات ائتلاف متجاوزان، تنها امید بیماران یمنی برای مداوا به شمار می رفت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها