هشدار فیس‌بوک به العالم و حذف ابو عزرائیل

هشدار فیس‌بوک به العالم و حذف ابو عزرائیل
شنبه 9 خرداد 1394 - 23:02

شبکه اجتماعی فیسبوک پس از حذف صفحات مربوط به نیروهای بسیج مردمی و صفحه شخصی ابو عزرائیل، به شبکه العالم نیز هشدار داد که در صورت درج اخبار مقاومت و مطالب ضد آمریکایی، آن را "حذف" خواهد کرد.

گردانندگان سایت فیس بوک در تاریخ شنبه 30/05/2015 در پیامی به شبکه خبری العالم درباره انتشار اخباری مغایر با سیاستهای خاص خود هشدار دادند.

حساب رسمی شبکه خبری العالم در فیس بوک روز گذشته پستی تحت عنوان "حزب الله عراق: سلاح تنها زبان مذاکره با امریکاست" منتشر کرد که مدیریت فیس بوک این خبر را با سیاستهای خود که تابع ائتلاف صهیونیستی-امریکایی است، مغایر دانست.

گفتنی است که مدیریت فیس بوک پیشتر نیز تمام مطالب منتشرشده العالم که شامل تصاویری از رهبران مقاومت اسلامی مانند سیدحسن نصرالله و سید عباس موسوی و تصاویری دیگری که مشتمل بر لوگوها و پرچم های حزب الله لبنان یا دو جنبش فلسطینی حماس و جهاد اسلامی و گروههای داوطلب مردمی عراق بود، حذف کرد.

مدیریت فیس بوک همچنین به شبکه العالم درباره درج هرگونه تصویری مخالف با صهیونیستها یا رژیم اشغالگر اسراییل هشدار داده بود. این در حالی است که فیسبوک از نشر تصاویر توهین آمیز به اسلام در برخی صفحه های فیس بوک جلوگیری نکرده و آن را نوعی آزادی بیان می داند!

مدیریت فیس بوک همچنین پیشتر صفحه رسمی جنبش حماس و یکی از صفحات وابسته به نیروهای داوطلب مردمی عراق (الحشد الشعبی) و نیز صفحه ابوعزرائیل یکی از رهبران الحشد الشعبی را به دلایل ناشناخته بست.

این اقدامات نشان می دهد که عملکرد این قبیل سایتها تا چه حد با شعارهایشان در زمینه آزادی بیان تناقض دارد...

لینک صفحه رسمی (عربی) شبکه خبری العالم در فیسبوک:

www.facebook.com/alalamarabic

صفحه ابوعزرائیل در فیسبوک قابل دسترسی نیست

پربیننده ترین خبرها