داعش 13 زن و کودک را به اتهام عدم پرداخت "جزیه" سوزاند

داعش 13 زن و کودک را به اتهام عدم پرداخت
يکشنبه 14 تير 1394 - 18:40

منابع عراقی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در ادامه جنایت‌های خود تعدادی از زنان و کودکان فلوجه را به بهانه عدم پرداخت "جزیه" برای خروج از این شهر سوزاند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از ایسنا ، مسوولان محلی در استان الانبار عنوان داشتند که تروریست‌های داعش چهار زن و 9 کودک را که می‌خواستند بدون پرداخت "جزیه" از فلوجه خارج شوند، سوزاند.

گروه تروریستی داعش مبلغ "جزیه" را برای هر شخص حدود 800 دلار تعیین کرده است.

حمید الهایس، رئیس "شورای نجات" استان الانبار گفت: اطلاعاتی که دراختیار ما است، نشان می‌دهد که داعشی‌ها چهار زن را به همراه کودکانشان به دلیل خروج از خانه‌هایشان با هدف مهاجرت از فلوجه که صحنه جنایت‌های پی در پی داعشی‌ها است، سوزاند.

الهایس افزود: پس از اینکه نیروهای امنیتی عراق تروریست‌های داعش را در داخل الانبار محاصره و عرصه را بر آنها تنگ کرده و راه‌های امدادرسانی را بستند، این تروریست‌ها از ساکنان فلوجه برای خروجشان از این شهر مبلغ مالی دریافت می‌کنند.

تروریست‌های داعش همچنین سه زن سالخورده را پس از مخالفت با پیوستن فرزندانشان به این گروه‌ در رمادی آتش زدند.

از سوی دیگر شورای شیوخ موصل اعلام کرد که اعضای داعش پاهای هفت تن از افسران سابق ارتش را به خاطر مخالفت با پیوستن به این گروه قطع کردند.
داعش پای افسران سابق ارتش عراق را برید

از سوی دیگر هواپیماهای عراقی بیانیه‌های را به ساکنان موصل انداخته که در آن به ساکنان وعده داده شده است که در آینده‌ای نزدیک از دست گروه تروریستی داعش خلاص می‌شوند.

پربیننده ترین خبرها