وحشت داعش از "میم" در موصل

وحشت داعش از
شنبه 10 مهر 1395 - 19:06

العالم- یک منبع محلی در استان نینوای عراق، از اقدام تروریست‌های داعش به بستن ورودی های محله الحجر در جنوب موصل به دنبال شیوع دیوار نویسی و نگارش حرف "میم" علیه این گروه، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این منبع محلی در استان نینوا خاطرنشان کرد که تروریست‌های داعش ورودی های محله الحجر در جنوب موصل را به علت گسترش بی سابقه نگارش حرف "م" بر روی دیوارهای ساختمان ها و منازل این محله، بسته و به بازرسی گسترده در این محله مبادرت کرده اند.

این منبع در گفت وگو با سومریه نیوز تصریح کرد که گروه تروریستی داعش ورودی های محله الحجر در جنوب موصل را بسته و با ایجاد ده‌ها مرکز ایست بازرسی، اقدام به بازرسی گسترده منازل و کنترل مدارک شهروندان کرده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت: تدابیر افراطی داعش پس از آن اتخاذ شد که به شکل بی سابقه ای نگارش حرف "م" ( اشاره به مقاومت مردمی)،  بر روی دیوارهای ساختمان ها و منازل این منطقه گسترش یافت و خشم تررویست های داعش را برانگیخته است.

شهر موصل از سال 2014 به تصرف تروریست های داعش درآمده است و در سایه رفتارهای افراطی تروریست ها با مشکلات امنیتی و انسانی متعددی مواجه است.

213-211-9

پربیننده ترین خبرها