شیخ جنجالی مصر، ادعای مهدویت کرد! +عکس

شیخ جنجالی مصر، ادعای مهدویت کرد! +عکس
دوشنبه 1 آذر 1395 - 06:11

شیخ جنجالی مصر با انتشار بیانیه ای "مهم" در صفحه خود در فیسبوک، خود را مهدی منتظَر نامید و از مردم خواست با وی بیعت کنند!

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، محمد عبدالله نصر مشهور به "شیخ میزو" که از فارغ التحصیلان الازهر مصر است و به نظر می رسد قوۀ عاقلۀ خود را از دست داده، در فیسبوک نوشت: بدین وسیله اعلام می کنم که من امام مهدی منتظر (محمد بن عبدالله) هستم! که در پیشگویی ها نامش ذکر شده و آمده ام تا زمین را پر از عدل کنم (!) و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه و ملل کشورهای جهان می خواهم که با من بیعت کنند!

وی که حتی نام صحیح حضرت صاحب الزمان (عج) را هم نمی داند، سپس به دو حدیث از کتب موسوم به "صحیح" اهل سنت، یعنی سنن ابی داوود و ترمذی اشاره کرده که به نقل از پیامبر اکرم (ص) می گوید: اگر تنها یک روز از عمر زمین باقی مانده باشد، خدا آن روز را آنقدر طولانی می کند که مردی از اهل بیت من ظهور کند... و زمین را پر از عدل و داد کند، چنان که از ظلم و جور پر شده است.

گفتنی است، شیخ میزو که در الازهر درس خوانده و پس از انقلاب ژانویه مصر سر و کله اش پیدا شد و او را "خطیب میدان التحریر" نامیده اند. وی نظرات جنجالی زیادی دارد و در مصر او را به "توهین به ذات الهی" هم متهم کرده اند.

ادعای مهدویت شیخ جنجالی مصر در فیسبوک!

 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها