قدردانی جنبش نجبا از ایران و سردار سلیمانی

قدردانی جنبش نجبا از ایران و سردار سلیمانی
يکشنبه 25 تير 1396 - 05:17

دبیرکل حرکه النجباء از گروه های وابسته به بسیج مردمی عراق، سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سرباز اسلام و فرماندهی بزرگ نامید.

العالم - عراق

اکرم الکعبی در بیانیه ای که السومریه نیوز نسخه ای از آن را منتشر کرد، از نظام و مردم ایران اسلامی به خاطر حمایت از ملت های سوریه و عراق تقدیر کرد.

الکعبی افزود: مستشاران ایرانی نقش مهمی در زمینه ایستادگی در برابر حملات ددمنشانه گروه تروریستی داعش و مقابله با ددمنشی آمریکا در منطقه ایفا نمودند.   

وی ادامه داد: نیروهای عراقی امروز قادر به استقرار امنیت در عراق و تعقیب تروریسم بوده و نیازی به مستشاران خرابکار آمریکایی ندارند، ما برای آزاد سازی تلعفر فقط منتظر فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح هستیم.

الکعبی آمریکا را متهم کرد که می خواهد عراق را به شکل غیر مستقیم اشغال کرده و برای تشکیل سازمانی مانند سوریه دموکراتیک در عراق، برنامه ریزی می کند.

به گفته وی توطئه های ذلت بار در منطقه برای تحقق اهداف سه محور شر در جهان که آمریکا، انگلستان و آمریکا هستند، اجرا می شود.    

الکعبی گفت که بسیج مردمی عراق را آزاد کرد و مقاومت اسلامی که همان جنبش النجباء است گروه هایی از برادران اهل سنت بودند که در کنار برادران شیعه خود جنگیدند لذا متهم ساختن آنان حمله به نیروهایی است که معادله را تغییر داده و داعش و حامیانش را در هم شکستند.

206 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها