روزنامه مغربی:

دیدار محرمانه شاه سعودی و ژنرال قطری

دیدار محرمانه شاه سعودی و ژنرال قطری
يکشنبه 29 مرداد 1396 - 09:52

روزنامه مغربی "لی 360" از دیدار محرمانه میان ملك سلمان بن عبد العزيز ال سعود پادشاه عربستان سعودی با یک ژنرال قطری در شهر طنجه مغرب خبرداد.

العالم - عربستان سعودی

این روزنامه مغربی به نقل از منابع آگاه گزارش داد: ملک سلمان، با ژنرال "طیب أورال أوغلو" معاون فرمانده نیروهای مسلح قطر در قصر سلیمانیه در مقر اقامتش در منطقه "اجبیله" در شهر طنجه مغرب دیدار و گفت و گو کرد.

امیر قطر در دهم جولای گذشته اوغلو را برای شش ماه دیگر در سمتش ابقا کرد. وی تابعیت ترکیه را دارد.

روزنامه لی 360 نوشت، ژنرال قطری به نمایندگی از امیر قطر برای مذاکره محرمانه با ملک سلمان به طنجه آمده بود. در این دیدار که حدود 40 دقیقه طول کشید تحولات بحران خلیج فارس مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت. اوغلو همچنین از ملک سلمان به خاطر دستورش مبنی بر بازگشایی گذرگاه مرزی "سلوی" برای ورود حجاج قطری به عربستان و آنهم بدون داشتن مجوزهای الکترونیکی تشکر کرد.

لی 360 تصریح کرد: در ادامه معاون فرمانده نیروهای مسلح قطر با معاون سرویس اطلاعاتی عربستان در فرودگاه طنجه دیدار کرد. در این دیدار شماری از شاهزادگان نزدیک به پادشاه سعودی از جمله دو پسرش حضور داشتند.

در حال حاضر پادشاه عربستان به همراه خانواده اش برای گذراندن تعطیلات، در مقر اقامتشان در شهر طنجه در کشور مغرب به سر می برند.

221

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها