ابتکار: طرح ویژه دولت برای اشتغال دختران تحصیل کرده

ابتکار: طرح ویژه دولت برای اشتغال دختران تحصیل کرده
يکشنبه 5 شهريور 1396 - 09:33

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای دختران تحصیل کرده در مراکز دانشگاهی برنامه ویژه ای طراحی کرده و به زودی آن را اجرایی می کند.

العالم- ایران/ سیاسی 

معصومه ابتکار شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در ورامین در جمع خبرنگاران گفت : دولت بر اساس قانون اساسی و اعتقاد عملی به برخورداری بانوان از امکانات برابر جامعه ، برنامه های ویژه ای طراحی کرده که در این طرح ، دختران تحصیل کرده در اولویت توجه قرار دارند.

 

وی افزود : دولت در ادامه فعالیت چهار سال قبل در دوره یازدهم ، به منظور حمایت از فعالیت های اقتصادی ، تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته و سیاست های مناسبی درحمایت از صنایع و تولید در نظر گرفته است.

 

ابتکار افزود: در حمایت از بخش تولید و صنعت ، بانوان از توجه ویژه تری برخوردار شده اند که این امر می تواند در توانمند سازی این قشر عظیم در جامعه نقش به سزایی ایفا کند.

 

وی تصریح کرد: حمایت دولت و ارائه تسهیلات ویژه به حوزه صنعت و تولید در راستای کارآفرینی و رونق بنگاه های موثر در تولید و شکوفایی اقتصاد زنان و خانواده ها صورت می گیرد و یقینا می تواند کارکردهای بانوان در اقتصاد را ارتقا بخشد.

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت : مناطقی مانند ورامین که از شهرک های صنعتی متعددی برخوردار است می تواند توجه ویژه ای به توانمندی اقتصادی بانوان داشته باشند و فعالیت های آنان را توسعه و رونق بخشد.

ایرنا 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها