عربستان با پیروزی جام را ترک کرد/ پایان کار صلاح با 2 گل و بدون امتیاز

عربستان با پیروزی جام را ترک کرد/ پایان کار صلاح با 2 گل و بدون امتیاز
دوشنبه 4 تير 1397 - 21:03

تیم ملی فوتبال عربستان با پیروزی مقابل مصر به کار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ پایان داد.

العالم _ ورزشی

 تیم‌های ملی عربستان و مصر از ساعت 18:30 امروز (دوشنبه) در بازی همزمان گروه اول جام جهانی 2018 در ورزشگاه «ولگوگراد» به قضاوت ویلمار رولدان از کلمبیا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 2 بر یک عربستان به پایان رسید.

نیمه اول

بازی با برتری نسبی عربستان آغاز شد، اما در ادامه مصر با ضدحملاتش خطرساز شد و در دقیقه 29 با ضربه دیدنی صلاح به گل رسید. عربستان برای جبران پیش تاخت و در دقیقه 41 صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما «الحداری» 45 ساله، پیرترین بازیکن حاضر در تاریخ جام جهانی ضربه فهد المولد را مهار کرد، اما سلمان فرج در ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول پنالتی تأیید شده با فناوری ویدئویی را وارد دروازه مصر کرد و دیرهنگام‌ترین گل تاریخ جام جهانی در نیمه اول را به ثبت رساند.

نیمه دوم

نیمه دوم با تعادل نسبی دو تیم همراه بود. عربستان و مصر حملاتی را ترتیب دادند، اما گلی به ثمر نرسیدند تا اینکه سبزپوشان عربستانی در دقیقه 5+90 توسط سالم الدوساری به گل دوم رسیدند و جام بیست‌ویکم را با سه امتیاز ترک کردند. به این ترتیب عربستان با سه امتیاز در رده سوم گروه A پایین‌تر از اروگوئه 9 امتیازی و روسیه شش امتیازی و بالاتر از مصر بدون امتیاز قرار گرفت.

محمد صلاح، ستاره مصر در این جام تنها دو گل به ثمر رساند و نتوانست زمینه‌ساز پیروزی و کسب امتیاز برای تیمش شود. او در بازی نخست تیمش مقابل اروگوئه در جام جهانی 2018 به علت مصدومیت غایب بود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها