دستور روحانی برای کمک های امدادی فوری به زلزله زدگان

دستور روحانی برای کمک های امدادی فوری به زلزله زدگان
يکشنبه 4 شهريور 1397 - 13:25

رییس جمهوری در تماس تلفنی با وزیر کشور و استاندار کرمانشاه دستور داد همه امکانات برای ارائه کمک های امدادی فوری به زلزله زدگان در منطقه تازه آباد بسیج شود.

العالم ـ ایران 

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در پی وقوع زلزله منطقه تازه آباد کرمانشاه امروز - یکشنبه - در گفت و گو با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، پس از دریافت گزارشی از روند امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی به وضعیت منطقه، دستور داد که همه امکانات برای ارائه کمک های امدادی فوری به زلزله زدگان این منطقه هماهنگ شوند.
بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، روحانی همچنین در تماس تلفنی با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه هم دستورات لازم را برای بسیج همه امکانات دستگاه ها و نهادها جهت امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی فوری به وضع آسیب دیدگان و مصدومان صادر کرد.

رییس سازمان امداد و نجات از افزایش شمار مصدومان زلزله بامداد امروز (یکشنبه 4 شهریور ماه)  کرمانشاه به 207 تن خبر داد.

زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر ساعت 2 و 43 دقیقه و 25 ثانیه بامداد امروز حوالی تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در غرب استان کرمانشاه را لرزاند.

به دنبال وقوع زلزله، نهادهای مسوول به کمگ مصدومان شتافته و مقامات کشور نیز بر رسیدگی فوری به زلزله زدگان تاکید کرده اند.

 اسحاق جهانگیری،معاون اول رئیس‌جمهور، نیز در تماس تلفنی با استاندار کرمانشاه، بر لزوم رسیدگی فوری و امدادرسانی به زلزله زدگان تازه آباد این استان کرمانشاه تاکید کرده است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها