رسانه صهیونیستی گزارش داد

سرقت اطلاعات صدها هزار نظامی صهیونیست و فروش آن به عوامل خارجی

سرقت اطلاعات صدها هزار نظامی صهیونیست و فروش آن به عوامل خارجی
يکشنبه 4 شهريور 1397 - 22:25

مقام‌های امنیتی صهیونیستی فاش ساختند که اطلاعات صدها هزار نظامی این رژیم هک شده و به طرفهای خارجی فروخته شده است.

العالم - آسیا

مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی روز یکشنبه به طور رسمی اعلام کردند که سارقان اینترنتی به  اطلاعات شخصی صدها هزار نظامی این رژیم حمله کرده  و آن‌ها را به شرکت‌های خارجی فروخته‌اند.

به نوشته وبگاه «آی 24» مقام‌های امنیتی صهیونیست اعلام کردند که این اطلاعات از سرورهای ارتش دزدیده و به شرکت‌های خارجی فروخته شده است.

آنطور که شبکه تلویزیونی «حاداشات تی وی» گزارش کرده است، چهار مظنون این حادثه متعلق به یگان «میتاو» در سال‌های 2011 تا 2014 اطلاعات هزاران نظامی را از یک بانک اطلاعاتی هک کردند.

این بانک اطلاعاتی به یک برنامه‌ای توسعه یافته رایانه‌ای که اطلاعات شخصی نظامیان و خانواده‌های آن‌ها را شامل می‌شد، متصل بود و اطلاعات سرقت رفته بعدا به شرکت‌ها و طرف‌های خارجی فروخته شد.

بر اساس این گزارش، این هکرها مدت‌ها بدون این‌که دستگیر شوند اطلاعات نظامیان صهیونیستی را سرقت می‌کردند.  وزارت دادگستری نیز بعد از افزایش شکایات، تحقیق در این زمینه را آغاز کرد.

یک مقام صهیونیست با ذکر این‌که بخش کنترل حریم خصوصی ارتش اقدام کاملی را برای مقابله با هکرها انجام نداده ،گفت: «هنگامی که اطلاعات شخصی افراد به خاطر خدمت نظامی آن‌ها و نه به صورت داوطلبانه جمع می‌شود، ارتش وظیفه دارد از حریم خصوصی افراد محافظت کند.»

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها