هزاران یمنی علیه جنایات آل سعود راهپیمایی کردند

جمعه 13 مهر 1397 - 16:00

هزاران یمنی عصر امروز جمعه (13 مهر) علیه جنایات آل سعود و ضرباتی که به اقتصاد این کشور وارد شده است تظاهرات کردند.

العالم یمن  

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که اهالی صنعا و حومه آن عصر جمعه در شعار "انقلاب ضد ائتلاف جنایات و گرسنه" شرکت کردند.

وی افزود که پیام این راهپیمایی آن است که مردم یمن در برابر تجاوز سعودی و زیانهای اقتصادی نمی شکنند.

ضیف الله الشامی عضو دفتر سیاسی انصارالله در شهر صعده گفت که هدف ائتلاف آل سعود جهت گرسنه سازی، به زانو درآوردن مردم یمن می باشد  اما با شکست مواجه شده است.    

وی افزود که این تظاهرات به دعوت عبدالملک بدر الدین الحوثی رهبر انصارالله برگزار شد و ضد اوضاع نابسامان اقتصادی است که به خاطر سیاستهای ائتلاف آل سعود و جنگ اقتصادی آن ضد مردم یمن است.  

خبرنگار العالم خاطر نشان نمود که پول یمن به خاطر آنکه ائتلاف آل سعود ارز خارجی را از اقتصاد خارج نموده بسیار ضربه خورده و به اوضاع بد اقتصادی و معیشتی مردم انجامیده است.  

محمد علی الحوثی رییس کمیته انقلابی یمن در این تظاهرات سخرنانی کرد؛ وی گفت که تمام جبهه های یمن پر از قهرمانان است و روحیه هایشان برای دفاع و مبارزه توصیف ناپذیر است.

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد، رییس کمیته انقلابی یمن در راهپیمایی "انقلاب ضد ائتلاف جنایات و گرسنه سازی" خاطر نمود که ما هرگز تسلیم نمی شویم، ما خواستار صلحی شرافتمندانه هستیم.

الحوثی تصریح نمود: یمن از طرح های متوقف سازی حملات حمایت می کند و یمنیها با ثبات و پایداری شان معجزه دیگری را به جهانیان ارائه خواهند نمود.   

رئیس کمیته انقلابی یمن تظاهرات امروز را نشان دهنده آمادگی مردم یمن برای مقابله اقدامات ائتلاف متجاوز دانست.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها