وزیر اطلاعات:

دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی حرکت تروریستی چابهار را انجام داد

دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی حرکت تروریستی چابهار را انجام داد
سه شنبه 20 آذر 1397 - 16:53

وزیر اطلاعات گفت: اخیراً شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی به این منطقه وارد عمل شد.

العالم - ایران / سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز در نشست شورای اداری استان البرز اظهار داشت: این حق طبیعی مردم است که امنیت برای آنان تأمین شود.

علوی گفت: امنیت و توجه به کرامت انسانی بسیار مهم است و اگر کرامت انسان‌ها حفظ شود سراغ کار خلاف نمی‌روند.

وی افزود: اگر این فرهنگ در جامعه پیاده شود جامعه بیمه خواهد شد و امروز با رفتار درست از قبیل پرهیز از دروغ‌گویی، تهمت و حرمت‌شکنی می‌توان بسیاری از ارزشهای اخلاقی و انقلابی را در جامعه پیاده کرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه "اخیراً شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که دشمن با هدف ضربه زدن اقتصادی به این منطقه وارد عمل شد"، ادامه داد: فعالیت‌های صورت‌گرفته در مبارزه با تروریسم از سال 92 تا کنون بیشتر بوده و بسیاری از اقدامات تروریستی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و خنثی شده است.

وزیر اطلاعات یادآورشد: تروریست‌ها اکنون با روش‌های پیچیده اطلاعاتی عمل می‌کنند که به‌رغم وجود این شرایط سربازان گمنام امام زمان(عج) همواره موفق عمل کرده و هیچ کشوری در دنیا این نوع سرویس اطلاعاتی موفق را مانند ایران اسلامی ندارد.

علوی اضافه کرد: تمام پنجه‌های امنیتی جامعه اطلاعاتی اعم از سپاه، بسیج، ناجا، قوه قضائیه و نیروهای مسلح تحت فرماندهی هوشمندانه مقام معظم رهبری به‌صورت یک مشت درآمده و بر فرق دشمن وارد آمده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه چند سالی از عمر تأسیس استان البرز نمی‌گذرد، گفت: این استان با توجه به جوان بودن نیازمند مراقبت‌های خاصی است که باید مدیران با تلاش‌های جدی‌تر جهادی عمل کنند. با تلاش بیشتر باید البرز را به پای سایر استانهای دیگر رساند که سابقه طولانی در استان شدن دارند.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها