ارتش رژیم صهیونیستی، جهاد اسلامی را به عملیات پهپادی متهم کرد

ارتش رژیم صهیونیستی، جهاد اسلامی را به عملیات پهپادی متهم کرد
يکشنبه 17 شهريور 1398 - 13:02

تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد، برآوردهای ارتش این رژیم نشان می‌دهد عملیات پهپادی دیروز علیه یک خودروی زرهی صهیونیستی را جنبش جهاد اسلامی فلسطین انجام داده است.

العالم - فلسطین اشغالی

منابع خبری رژیم صهیونیستی دیروز (شنبه) از حمله پهپادی از نوار غزه به یک خودروی نظامی صهیونیستی خبر دادند.

کانال ۱۳ تلویزیون رژ یم صهیونیستی در همین راستا اعلام کرد، برآورد ارتش رژیم صهیونیستی آن است که جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه شب (دو شب پیش) پنج راکت را به سمت شهرک‌های مجاور غزه شلیک کرد و دیروز با یک پهپاد خودروی زرهی را هدف قرار داد.

خودرو هدف گرفته شده با پهپاد

درادامه این گزارش آمده: هسته‌ای وابسته به جهاد اسلامی یک خودروی نظامی اسرائیلی را زیر نظر داشته و سپس با استفاده از یک پهپاد، بمبی به سمت آن شلیک کرده و توانسته به سلامت از مکان (عملیات) عقب‌نشینی کند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود، برآوردهای ارتش نشان می‌دهد جهاد اسلامی سعی در تثبیت قواعد درگیری دارد و به موجب آن به شهادت هر فلسطینی در خلال راهپیمایی‌های بازگشت در مرز غزه پاسخ می‌دهد.

در ادامه این گزارش آمده، مشخص است که جبهه اصلی فعلی در شمال (مرز با لبنان) و نگرانی اصلی آن است که حزب‌الله پاسخ خود به حملات رژیم صهیونیستی به ضاحیه و سوریه را تکمیل نکرده به همین دلیل ارتش حملات جهاد اسلامی را (فعلا) مهار می‌کند.

رژیم صهیونیستی در سوم شهریورماه با دو پهپاد به ضاحیه بیروت تجاوز کرد و در همین تاریخ حمله‌ای به سوریه داشت و در این حمله دو عضو حزب‌الله را به شهادت رساند. حزب‌الله لبنان در پاسخ به این اقدامات، دهم شهریورماه یک خودروی زرهی صهیونیستی را در نزدیکی شهرک صهیونیستی «آویویم» هدف قرار داد.

شلیک پنج راکت به شهرک «سدیروت» در جمعه شب منجر به آتش‌سوزی در این منطقه شد.

مقامات رژیم صهیونیستی پیش‌تر نیز جهاد اسلامی را در ماجراهای مشابه متهم کرده بودند. اخیرا کمیل ابورکن» هماهنگ‌کننده دولت رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی ادعا کرد: جهاد اسلامی با اشاره ایران هر از چند گاه ثبات را تهدید می‌کند و به امنیت منطقه ضربه می‌زند

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها