گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه

گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه
دوشنبه 6 آبان 1398 - 20:15

نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با وزیر امور خارجه ایران در دوحه دیدار و درباره شرایط جاری در عراق و شمال سوریه گفتگو کرد.

العالم - ایران / سیاسی

«نیچروان بارزانی» رئیس اقلیم کردستان عراق شامگاه (دوشنبه) در دوحه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه شرایط جاری در عراق و شمال سوریه و سایر موضوعات مورد علاقه تبادل نظر کرد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در «نشست منطقه ای» کنفرانس امنیتی مونیخ وارد دوحه پایتخت قطر شد.

به گزارش فارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه پیش از این از ظریف به دوحه قطر خبر داد و گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست کمیته خاورمیانه کنفرانس امنیتی مونیخ که در دوحه برگزار می‌شود، امشب عازم قطر است.

وی افزود: ظریف فردا (سه‌شنبه) در دو سه پنل اصلی در این کمیته درباره مسائل منطقه و تحولات جاری خلیج فارس سخنرانی و مواضع جمهوری اسلامی ایران را اعلام خواهد کرد.

گفتنی است این نشست از امروز (دوشنبه) به مدت 2 روز در دوحه قطر برپاست. این نشست با مشارکت کنفرانس امنیتی مونیخ و کمیته امنیت سایبری ملی قطر برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در هفته گذشته نیز برای شرکت در نشست وزرای عدم تعهد در باکو به جمهوری آذربایجان سفر و ضمن ایراد سخنرانی در این نشست با برخی مقامات شرکت کننده دیدار و گفتگو کرد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها