بازداشت یک «دو تابعیتی» در فرودگاه بیروت به اتهام جاسوسی

بازداشت یک «دو تابعیتی» در فرودگاه بیروت به اتهام جاسوسی
سه شنبه 7 آبان 1398 - 15:43

امنیت عمومی لبنان از بازداشت یک لبنانی-کانادایی در فرودگاه بین‌المللی بیروت به درخواست ارتش خبر داد و اتهام او را جاسوسی برای رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

العالم- لبنان

امنیت عمومی لبنان امروز (سه شنبه) «تابت تابت» تبعه لبنانی-کانادایی را در فرودگه بیروت بازداشت کرد.

بر اساس گزارش شبکه «ال‌بی‌سی»، این اقدام به درخواست ارتش لبنان و به اتهام جاسوسی تابت برای رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

در ادامه این گزارش آمده، امنیت عمومی لبنان در هنگام بازداشت تابت به او اجازه عکس گرفتن داده زیرا این نهاد، قانون را اجرا کرده و از هیچ عکسی نمی‌ترسد.

ال‌بی‌سی سپس به نقل از منابع آگاه اعلام کرد، اینکه تابت از تابعیت کانادایی هم علاوه بر تابعیت لبنانی برخوردار است تأثیری در عفو وی از اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی ندارد و به اطلاعات لبنان تحویل داده خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده، تابت تابت از منتقدان سرسخت حاکمیت در لبنان بوده و در شبکه‌های اجتماعی اظهاراتی در ابن باره داشته است.

بازداشت این فرد همزمان با تظاهرات‌ها در لبنان صورت میگیرد و ارتش لبنان امروز درباره جاسوسی موساد از طریق برخی شبکه‌های اینترنتی هشدار داد.

چندی پیش بازداشت «عامر الفاخوری» معروف به «قصاب بازداشتگاه الخیام» در لبنان و پس از بازگشت او از آمریکا سر و صدای زیادی در این کشور به راه انداخت. وی پس از بازداشت به همکاری با تل‌آویو اذعان کرد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها