ابراز ارادت یمنی‌ها به سردار شهید مقاومت؛ این‌بار در «ذمار»

ابراز ارادت یمنی‌ها به سردار شهید مقاومت؛ این‌بار در «ذمار»
سه شنبه 17 دی 1398 - 19:34

تظاهرات مردم یمن در محکومیت ترور سردار «قاسم سلیمانی» و همرزمان وی ادامه دارد و امروز استان «ذمار» واقع در جنوب صنعا شاهد حضور خیل گسترده مردمی در این تظاهرات بود.

العالم - یمن

صدها یمنی ساکن شهر «ذمار» - مرکز استان ذمار واقع در جنوب صنعا - امروز (سه شنبه) در محکومیت ترور «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه ایران و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده «الحشد الشعبی» عراق به دست آمریکا به خیابان‌ها آمدند.

بر اساس گزارش وبگاه «انصارالله»، شرکت‌کنندگان در تظاهرات امروز تصاویر این دو فرمانده شهید را به دست داشتند، شعارهایی در محکومیت این جنایت زشت آمریکا سر ‌دانند و خواستار مقابله با استکبار و آمریکا شدند.

تظاهرات‌کنندگان یمنی با قرار دادن پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی زیر پای خود، آنها را لگدمال کردند.

«شائف العنسی» معاون استاندار ذمار در سخنرانی خود در این مراسم به نقض مهم مقاومت در مبارزه علیه پروژه آمریکایی در منطقه تأکید کرد و گفت: تحرک جدی و مسؤولانه برای حمایت از مقاومت در راستای نابودی سیاست کفر و طاغوت از منطقه عربی و اسلامی نیاز است.

وی افزود، جنایت ترور سردار سلیمانی و المهندس شبیه به ترور «صالح الصماد» رئیس پیشین شورای عالی سیاسی یمن است و ملت یمن در کنار تمام آزادگان جهان برای مقابله با شر ایستاده است.

دیروز شهرهای «صعده» و صنعاء در شمال یمن شاهد حضور هزاران نفری یمنی‌ها در محکومیت این ترور بود.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها