الزهار: سرنوشت صهیونیست‌ها نابودی است

الزهار: سرنوشت صهیونیست‌ها نابودی است
چهارشنبه 26 شهريور 1399 - 23:01

محمود الزهار یکی از رهبران حماس، سازش رژیم‌هایی عربی با رژیم صهیونیستی را ناشی از ضعف و شکست آنها در برابر مقاومت دانست و گفت به هر روی، سرنوشت صهیونیست‌ها و خائنان عرب نابودی است.

العالم - فلسطین اشغالی

«محمود الزهار» یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که رژیم‌های سازشگر به امت اسلامی و عربی و ملت‌های آن خیانت کردند، همان طور که به عقاید و شهدایشان خیانت کردند.

الزهار در گفت‌وگو با شبکه المسیره یمن گفت: رژیم سعودی نخستین رژیمی بوده که روابطش را با آمریکا عادی کرد و صدها میلیارد به آنها پول داد، بنابراین عجیب نیست که بحرین را هم به سمت عادی سازی سوق می‌دهد.

این رهبر حماس درباره حملات راکتی روز گذشته از غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی همزمان با امضای توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی افزود: گروه‌های فلسطین روز گذشته به تلاش‌های دشمن صهیونیستی برای تبدیل آسمان غزه به آسمان جنگ پاسخ داد.

الزهار برنامه حال حاضر مقاومت را رویارویی با دشمن با تمام ابزارها از جمله سلاح خواند و گفت: «هر کسی با ما بیاید به او خوش‌آمد می‌گوییم و هر که هم که نیاید آزاد است».

این رهبر حماس، پناه بردن رژیم‌های سازشگر به ترامپ را نشانه ضعف و شکست آنها در منطقه در برابر کشورها و جنبش‌های مقاومت دانست و افزود: ما باید با هر کشوری که خاک آن اشغال است بدون هیچ بهایی همکاری کنیم و صفوف امت را یکپارچه کنیم.

الزهار در پایان تاکید کرد: سرنوشت صهیونیست‌ها هم نابودی است و همه خائنان و مزدورانی که به مسئله و مقدسات امت خیانت کردند، سرنگون خواهند شد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها