مشعل: گردان‌های قسام اسرائیل را به پاسخ به خواسته‌های اسرا وادار خواهد کرد

مشعل: گردان‌های قسام اسرائیل را به پاسخ به خواسته‌های اسرا وادار خواهد کرد
سه شنبه 22 مهر 1399 - 17:55

رئیس سابق دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد که مقاومت فلسطین از جمله گردان‌های عزالدین القسام رژیم اشغالگر را وادار خواهند کرد در برابر خواسته‌های اسرای فلسطین تسلیم شود.

العالم - فلسطین اشغالی

«خالد مشعل» رئیس سابق دفتر سیاسی حماس با اشاره به حمایت مقاومت فلسطین از جمله گردان‌های القسام از اسرای فلسطینی تأکید کرد که گردان‌های القسام قادر است رژیم اشغالگر را به تسلیم شدن در برابر خواسته‌های اسرا در چارچوب یک معامله شرافتمندانه وادار کند.

مشعل در گفت‌وگوی تلفنی با همسر «ماهر الأخرس» اسیر فلسطینی که از ۷۸ روز پیش دست به اعتصاب غذا زده است، پایداری الأخرس را ستود.

به نوشته روزنامه «رأی‌الیوم»، مشعل گفت که اراده فولادین الأخرس رژیم اشغالگر را وادار به تسلیم و پاسخگویی به خواسته‌هایش خواهد کرد.

وی افزود: «ما در برابر پایداری و اراده این اسیر قهرمان سر تعظیم فرود می‌آوریم، او یک الگوی نمونه برای ملت فلسطین است، ملتی که هرگز در برابر رژیم اشغالگر و جنایت‌های آن علیه اسرای ما تسلیم نخواهد شد».

رژیم صهیونیستی در تاریخ ۲۷ جولای گذشته ماهر الاخرس را بازداشت و بدون محاکمه به حبس محکوم کرد که این مسئله باعث شد او دست به اعتصاب غذا بزند و تا به امروز بیش از هفتاد روز است که از اعتصاب وی می‌گذرد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها