واکنش فائوچی به اظهارات توهین‌آمیز ترامپ

واکنش فائوچی به اظهارات توهین‌آمیز ترامپ
سه شنبه 29 مهر 1399 - 13:22

مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در مصاحبه‌ای به اظهارات توهین‌آمیز رئیس‌جمهور کشورش علیه خود واکنش نشان داد و این اظهارات را موجب «حواس‌پرتی» دانست.

العالم - آمریکا

«آنتونی فائوچی»، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در مصاحبه‌ای رادیویی به اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه خود واکنش نشان داد.

به نوشته وبگاه خبری «هیل»، فائوچی در این مصاحبه اظهارات ترامپ را موجب «حواس پرتی» دانست و گفت: «من ترجیح می‌دهم در این مورد اظهار نظر نکنم و فقط برای آنچه که تلاش می‌کنیم کار کنیم و آنچه که ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که از سلامتی و رفاه و امنیت مردم آمریکا و در نهایت مردم جهان محافظت کنیم.»

وی افزود: «ما شاهد افزایش شمار مبتلایان [کرونا] هستیم، بالاتر از آنچه در گذشته بوده است. بسیاری از ایالت‌ها که وضعیت مطلوبی داشتند، اکنون شاهد آمار بالای مبتلایان هستند، این همان چیزی است که باید روی آن تمرکز کنیم.»

ترامپ دوشنبه شب به وقت تهران در گفت‌وگو با کارمندان ستاد انتخاباتی خود از فائوچی انتقاد کرد و وی را یک «فاجعه» خواند.

وی در جمع کارکنان این ستاد گفت مردم از شنیدن سخنان دکتر «آنتونی فائوچی» مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا و همه این «احمق‌ها» در مورد ویروس کرونا خسته شده‌اند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها