هشدار ایران به دشمنان از تریبون سازمان ملل

هشدار ایران به دشمنان از تریبون سازمان ملل
شنبه 8 آذر 1399 - 04:04

ایران در نامه‌ای به شورای امنیت درباره «اقدامات گستاخانه آمریکا و رژیم صهیونیستی در ایام باقی مانده دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ» هشدار داد.

العالم-ایران

در پی شهادت روز جمعه «محسن فخری زاده» به دست عناصر تروریستی، ایران با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که نشانه‌های مهم و جدی درباره دست داشتن رژیم صهیونیستی در این جنایت وجود دارد.

مجید تخت روانچی نماینده دائم ایران در سازمان ملل در این نامه تاکید کرد که نشانه‌های جدی وجود دارد که نشان می‌دهد اسرائیل مسئول جنایت ترور شهید فخری زاده است.

در این پیام همچنین آمده است که ایران همه اقدامات لازم را برای محافظت از مردم خود و همچنین منافع خود اتخاذ خواهد کرد.

نماینده ایران در سازمان ملل در نامه خود همچنین به خدمات دکتر محسن فخری زاده برای توسعه کیت تشخیص ویروس کرونا و تلاشهای وی برای مبارزه با گسترش این ویروس اشاره و تاکید کرده است.

تخت روانچی همچنین در نامه خود این اقدام را نقض قوانین بین‌المللی و طراحی برای ویرانی منطقه غرب آسیا خوانده و از شورای امنیت و دبیرکل سازمان ملل خواسته که این اقدام را محکوم کنند.

ایران در نامه خود به شورای امنیت همچنین درباره «اقدامات گستاخانه آمریکا و رژیم صهیونیستی در ایام باقی مانده دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ» هشدار داد.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها