اتحادیه اروپا از تشدید تلاش‌ها برای احیای برجام خبر داد

اتحادیه اروپا از تشدید تلاش‌ها برای احیای برجام خبر داد
پنج‌شنبه 9 ارديبهشت 1400 - 16:10

یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه (امروز) ضمن تاکید بر شدت یافتن تلاش‌ها برای احیای برجام، درباره انتخابات سراسری در فلسطین اظهارنظر و از مواضع رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

العالم - اروپا

یک سخنگوی اتحادیه اروپا در اظهارنظری درباره ادامه گفت‌و‌گوها در وین پایتخت اتریش درباره برجام اعلام کرد که تلاش‌ها برای احیای این توافق تشدید شده است.

منابع رسانه‌ای از قبیل «العربیه» در خبری فوری، نقل و قولی از یک سخنگوی اتحادیه اروپا درباره توافق هسته‌ای ایران (برجام) منتشر کردند.

طبق گزارش‌ها، این سخنگوی اتحادیه اروپا تاکید کرد که تلاش‌ها به منظور موفق کردن احیای توافق هسته‌ای ایران تشدید شده است.

اظهارنظر این مقام اتحادیه اروپا درباره تشدید تلاش‌ها به منظور احیای برجام در شرایطی انجام شده که رایزنی‌ها در وین پایتخت اتریش درباره شرایط لازم برای احیای این توافق ادامه دارد.

صبح روز پنجشنبه (نهم اردیبهشت) در خبرهاامده بود که گفت‌وگوهای ایران و گروه ۱+۴ با ادامه جلسات کارگروه‌های کارشناسی در سه حوزه لغو تحریم‌ها، هسته‌ای و ترتیبات اجرایی ‌در وین در جریان است.

به گزارش العربیه، سخنگوی اتحادیه اروپا درباره انتخابات سراسری فلسطین هم صحبت و از مواضع رژیم صهیونیستی درباره این انتخابات انتقاد کرد.

به گفته این مقام اروپایی، رژیم صهیونیستی درخواست اتحادیه اروپا برای حمایت از برگزاری انتخابات در قدس شرقی را نادیده گرفت.

در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره احتمال تعویق انتخابات فلسطین با توجه به ادامه کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی برای برگزاری آن در قدس مطرح شده است.

مقام‌های تشکیلات خودگردان و همچنین سران جنبش مقاومت فلسطین (حماس) بر لزوم برگزاری این انتخابات در قدس تاکید کرده‌اند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها