انتخاب هنیه تعهد مجدد به راهکار مقاومت

انتخاب هنیه تعهد مجدد به راهکار مقاومت
دوشنبه 11 مرداد 1400 - 20:26

شورای مرکزی حماس، اسماعیل هنیه را برای دومین بار تا سال 2025 به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش انتخاب کرد.  

العالم – کشکول

این انتخاب نشان دهنده تحمیل معادله قدرت و به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی توسط حماس به رغم اوضاع دشوار مقاومت و خیانت برخی اعراب در زمینه عادی سازی رابطه با این رژیم است.

این انتخاب دستاوردی بزرگ برای حماس به عنوان یکی از گروه های مقاومت است که در نبرد شمشیر قدس بر دشمن صهیونیستی پیروز شد و اتحاد فلسطینی برای آزادسازی قدس را به رغم نیرنگ صهیونیستی و عادی سازی عربی به منصه ظهور رساند.

در مقابل، فلسطینیان شاهد اختلاف بسیار شدید احزاب صهیونیستی ناشی از شکست ارتش صهیونیستی در نبرد شمشیر قدس و افشای فساد سیاسی، مالی و اخلاقی سرکردگان صهیونیست به ویژه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم هستند.

شکستی که باعث شد شهرک نشینان صهیونیست به خاطر موشک های مقاومت و به رغم وجود پدافندهای هوایی آمریکایی، عربی و اسرائیلی، به پناهگاهها فرار کنند، زندگیشان فلج شود و همگان دریابند که رژیم صهیونیستی هرگز قادر به در هم شکستن مقاومت اسلامی غزه نیست.

انتخاب هنیه که استمرار پیروزی فلسطینیان در نبرد شمشیر قدس است، به دشمن فهماند که مقاومت به عنوان تنها راه مردم فلسطین ادامه خواهد یافت و مذاکرات بیهوده با دشمن صهیونیستی و عادی سازی رابطه ذلت بار با این دشمن، با شکست مواجه خواهد شد.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها