قالیباف: همکاری مجلس و دولت زمینه مناسبی برای حل مشکلات به وجود آورده است

قالیباف: همکاری مجلس و دولت زمینه مناسبی برای حل مشکلات به وجود آورده است
پنج‌شنبه 4 شهريور 1400 - 15:39

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نامه قدردانی رییس‌جمهوری از مجلس، گفت: همکاری قوای مقننه و مجریه، زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور به وجود می آورد.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

بنابر این گزارش، محمدباقر قالیباف در پاسخ به نامه آیت‌الله رئیسی رییس جمهوری کشورمان، تعامل دو قوه را زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور عنوان کرد.

در نامه قالیباف به رییسی آمده است: لازم می‌دانم از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نامه صمیمانه جنابعالی کمال تشکر را داشته باشم. همدلی و همکاری قوای مقننه و مجریه که نمونه آن در بررسی‌های کارشناسانه نمایندگان و تعامل وزرای پیشنهادی و مجموعه دولت و رای اعتماد حداکثری نمایندگان مجلس مشاهده شد، زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور را به وجود آورده است.

وی ادامه داد: مجلس در این مسیر با استفاده از ظرفیت های خود تلاش خواهد کرد دولت در رسیدن به اهداف مذکور و جلب رضایت مردم ایران موفق و کامیاب باشد. برای جنابعالی و همکاران در دولت سیزدهم آرزوی توفیق دارم‌.

به دنبال رای اعتماد حداکثری نمایندگان مجلس به وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم، آیت‌الله رییسی در نامه‌ای از نمایندگان، کمیسیون‌ها، هیات رییسه و رییس مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها