الکاظمی: تا نابودی آخرین تروریست در عراق آرام نمی‌گیریم

الکاظمی: تا نابودی آخرین تروریست در عراق آرام نمی‌گیریم
سه شنبه 16 شهريور 1400 - 17:24

نخست وزیر عراق امروز سه شنبه درمراسم رونمایی از یادمان شهدای مبارزه با تروریسم تاکید کرد که تا نابودی آخرین تروریست در عراق آرام نخواهد گرفت.

العالم - عراق

«مصطفی الکاظمی» نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق امروز در مراسم رونمایی از یادمان شهدای سازمان مبارزه با تروریسم سخنرانی کرد.

به گزارش موازین نیوز، الکاظمی در جریان رونمایی از این یادمان گفت: ما این اثر هنری ناب عراقی (یادمان شهدا) را به یاد شهدای قهرمان سازمان مبارزه با تروریسم و ​​قدردانی از حماسه‌های آنها افتتاح می‌کنیم. ما عراقی‌ها به نام هر کدام از شهدای قهرمانمان افتخار می‌کنیم، کسانی که اگر رشادت‌های آنها نبودیم ما اینجا نایستاده بودیم.

نخست وزیر عراق تصریح کرد: شهدای ما افتخار عراق هستند و از اینجا و در برابر اسامی نوشته شده آنها بر این یادمان، قول می‌دهیم که فداکاری‌های آنها هرگز از بین نمی‌رود و مسئولیت خانواده‌ها و کودکانشان برعهده ماست.
الکاظمی ادامه داد: چند ساعت پیش همرزمان شما در سازمان مبارزه با تروریسم اعضای یک گروه تروریستی را در کرکوک به هلاکت رساندند که قصد حمله به واحدهای این سازمان داشتند . ما تا نابودی آخرین تروریسم در عراق چشمانمان را نمی‌بندیم و خواب به چشمانمان نخواهد آمد.

نخست وزیر عراق در پایان گفت: در ضمن قرائت فاتحه برای شادی این ارواح پاک به عراقی‌ها می‌گوییم خاطرتان جمع باشد، زیرا از میان فرزندان شما سربازان وفاداری هستند که جانشان را در راه دفاع از شما و عراق فدا می‌کنند.

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها