پیشنهاد تل‌آویو به ابوظبی؛

آموزش روحانیون فلسطینی برای پذیرش سازش

آموزش روحانیون فلسطینی برای پذیرش سازش
سه شنبه 13 مهر 1400 - 09:12

وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی تحت بهانه و عناوینی مانند میانه‌روی، تسامح و مبارزه با خشونت، به ابوظبی پیشنهاد داد که امامان جماعت فلسطینی در امارات آموزش ببینند.

العالم - فلسطین اشغالی - امارات

«آیلت شاکد» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی هفته جاری به امارات رفت و با برخی مقامات این کشور دیدار کرد.

بر اساس گزارش وبگاه خبری «عرب ۴۸»، شاکد در این سفر به «سیف بن زاید آل نهیان» وزیر کشور امارات پیشنهاد داد، امامان جماعت فلسطینی در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ (رژیم صهیونیستی فلسطینی‌های ساکن اراضی ۴۸ را شهروندان عرب در اسرائیل می‌خواند) برای اعتدال دینی، تسامح و مبارزه با خشونت آموزش ببینند.

در ادامه این گزارش به نقل از «اسرائیل هیوم» آمده، تعیین امامان جماعت و مؤذن‌ها در ۲۷۰ مسجد در فلسطین اشغالی ۱۹۴۸ در دست وزارت امور داخلی رژیم صهیونیستی است و تعداد این امامان جماعت و مؤذن‌ها به ۳۰۰ نفر می‌رسد.

وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در ادامه دیدارهای مقام‌های تل‌آویو با مسئولان اماراتی بعد از توافق عادی‌سازی روابط دو طرف، دیروز از مسجد شیخ زاید نیز دیدن کرد.

مسجد شیخ زاید در ابوظبی، چهارمین مسجد بزرگ جهان (بعد از مسجد الحرام، مسجدالنبی و مسجدالاقصی) به شمار می‌آید.آیلت شاکد نفر دوم حزب موسوم به «یامینا» به رهبری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است و سفر او به امارات در ادامه دید و بازدیدهای دو طرف به دنبال توافق عادی‌سازی سال گذشته انجام شده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها