هشدار شیخ عیسی قاسم نسبت به تلاش دشمنان اسلام برای تفرقه‌افکنی

هشدار شیخ عیسی قاسم نسبت به تلاش دشمنان اسلام برای تفرقه‌افکنی
يکشنبه 25 مهر 1400 - 02:03

رهبر نهضت اسلامی بحرین در بیانیه‌ای در واکنش به وقایع اخیر در منطقه بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام به ویژه تلاش آنها برای تفرقه‌افکنی تاکید کرد.

العالم-بحرین

در بیانیه روز شنبه آیت الله عیسی قاسم آمده است: در سایه اختلافات شدید میان ملت و دولت درخصوص عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی و نیز درباره مسأله حقوق سیاسی و دیگر حقوق شهروندی از جمله حق آزادی زندانیان و ناکامی دولت در دور زدن این حقوق و اصرار ملت بر آن، ملت باید مراقب تلاش‌های زیاد طراحان سیاست خصمانه و عوامل آنها برای ایجاد دودستگی‌های مختلف در میان مردم برای ایجاد تفرقه و دور کردن نگاه آنها از مسایل اصلی باشد، حتی اگر که مردم در این میان از بین بروند.

رهبر نهضت اسلامی بحرین افزوده است: حمله تهاجمی علیه اسلام با هدف مخدوش کردن وجهه و نابود کردن آن گسترش یافته است و قدرت‌های طاغوتی و نیز محلی از داخل امت اسلامی در آن دست دارند و گروه‌های توطئه گر مانند داعش هم با اقدامات دوره جاهلیت خود و ریختن خون‌های حرام و هتک حرمت اسلام در آن دست دارند.

در پایان این بیانیه با تأکید بر لزوم هوشیاری امت اسلامی آمده است: باید مرکز رسانه‌ای آگاه و وفادار به اسلام باشیم و عظمت آن را شب و روز و بدون توقف گسترش دهیم.

پیش‌تر نیز آیت الله عیسی قاسم در واکنش به افتتاح سفارت رژیم اشغالگر در منامه گفته بود که آنچه با افتتاح سفارت رژیم اشغالگر قدس در منامه و سفر لاپید به بحرین در تاریخ به ثبت خواهد رسید، ننگ و جنایت آل‌خلیفه در حق اسلام، امت و ملت است.

ايرنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها