گاف جدید بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا دیدن کردم!

گاف جدید بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا دیدن کردم!
جمعه 14 آبان 1400 - 10:52

رئیس‌جمهور برزیل که اخیراً گاف دیدارش با «جیم کری» به جای «جان کری» او را سوژه کرده بود، اینبار در گافی جدید به جای «برج پیزا» از «برج پیتزا» در ایتالیا دیدن کرد.

العالم - آمریکا

«ژائیر بولسونارو» رئیس‌جمهور جنجالی برزیل پس از گاف اخیرش که «جان کری» نماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی را با نام «جیم کری» بازیگر معروف آمریکایی قاطی کرد، اینبار در گافی جدید، در اشاره به برج کج پیزا از امکان دیدنی و تاریخی ایتالیا به اشتباه گفت برج پیتزا؛ گافی که موج جدیدی از تمسخر را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت.

به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، بولسونارو در مراسم راه‌اندازی فناوری ۵جی (۵G) گفت: من اخیراً به ایتالیا رفتم... از برج پیتزا دیدن کردم.

پیش‌تر هم ویدئوی گاف رئیس‌جمهور برزیل در نام بردن از جیم کری به جای جان کری طی کمتر از یک ساعت در شبکه توییتر نزدیک به ۱۵۰ هزار بار دیده و به اصطلاح «وایرال» شده بود.

ژائیر بولسونارو که برای شرکت در کنفرانس تغییرات اقلیمی سازمان ملل (COP۲۶) در گلاسکوی اسکاتلند حضور داشت، با جان کری نماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا در امور تغییرات اقلیمی دیدار کرد و در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفته بود: «من با جیم کری صحبت کردم (اما صحبت ما) یک چیز خصوصی است و متاسفانه نمی‌توانم به شما درباره آن حرفی بزنم».

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها