دیدار رئیس رژیم صهیونیستی با «بن زاید» در ابوظبی

دیدار رئیس رژیم صهیونیستی با «بن زاید» در ابوظبی
يکشنبه 10 بهمن 1400 - 16:29

رئیس رژیم صهیونیستی در جریان سفر به ابوظبی با ولی‌عهد این امیرنشین امارات متحده عربی دیدار دوجانبه ترتیب داد.

العالم - امارات

اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی در سفر به امارات متحده عربی با محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی دیدار کرد.

در شرایطی که تحرکات و دید و بازدیدهای مقام‌های رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی بعد از توافق عادی سازی روابط ادامه دارد، رئیس رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) به ابوظبی رفته و با مقام‌های اماراتی دیدار کرده است.

بنا بر گزارش رسانه‌ها و منابع خبری رژیم صهیونیستی، اسحاق هرتزوگ رئیس این رژیم که ساعاتی قبل در فرودگاه ابوظبی مورد استقبال وزیر خارجه امارات متحده عربی قرار گرفت، با محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی هم دیدار دوجانبه ترتیب داد.

هرتزوگ پیش از ترک تل‌آویو به منظور عزیمت به امارات متحده عربی، در پیامی توییتری سفر خود به این کشور عربی حاشیه خلیج فارس را «تاریخی» خوانده بود و از محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی به دلیل دعوت از وی برای انجام این سفر قدردانی کرد.

سفر این مقام ارشد رژیم اشغالگر قدس به امارات متحده عربی و استقبال مقام‌های این کشور از قبیل محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی از او در شرایطی انجام شده که دو طرف در تاریخ بیست و پنجم شهریور ماه ۱۳۹۹ در مراسمی در کاخ سفید با حضور دونالد ترامپ رئیس‌جمهور وقت آمریکا توافق عادی‌سازی روابط را امضا کردند.

تشکل «کمیته‌های مقاومت فلسطین» امروز یکشنبه سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی به امارات عربی متحده را خنجر به ملت فلسطین توصیف کرد.

این نهاد و تشکل فلسطینی با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد که این سفر، همچنین خنجر به تاریخ امت اسلامی، یک اشتباه بزرگ، مشروعیت‌بخشی و تشویق رژیم صهیونیستی است تا جنایات بیشتری در حق ملت فلسطین مرتکب شود.

در ادامه بیانیه آمده است، رژیم صهیونیستی از این سفرها که با نیت عادی‌سازی صورت می‌گیرد، برای مشروعیت بخشیدن به اشغال ظالمانه سرزمین فلسطین استفاده می‌کند... ملت‌های عربی و اسلامی صدای خود را در رد عادی‌سازی بالا ببرند؛ عادی‌سازی که خیانت به مسئله فلسطین، قدس و مسجدالاقصی است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها