ویدئویی جدید از اقتدار و نفوذ پهپاد مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی در جریان جنگ «سیف القدس»

جمعه 30 ارديبهشت 1401 - 10:09

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصاویر جدیدی از نفوذ پهپاد خود به شهرک‌های صهیونیستی در جریان جنگ «سیف القدس» منتشر کرد.

العالم _ فلسطین اشغالی

«سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، شامگاه پنجشنبه، تصاویری ضبط‌ شده جدیدی از شهرک‌های اطراف نوار غزه در جریان جنگ «سیف القدس» منتشر کرد.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که پهپادهای مقاومت فلسطین سال گذشته پس از نفوذ به اراضی اشغالی توانسته‌ بودند این تصاویر را ضبط کنند و به سلامت به آشیانه خود بازگردند.

سرایا القدس این تصاویر را به همراه چند ویدئوی دیگر از سال‌های گذشته تحت عنوان «سلسال النصر» (آب‌ خوشگوار پیروزی) در سالروز جنگ «سیف القدس» منتشر کرده است.

در این ویدئو عنوان شده است: «پس از تهدیدات دشمن و اشاره به حمله زمینی به نوار غزه، فرماندهی سرایا القدس به نیروی هوایی دستور اجرای عملیات شناسایی خط مرزی حدفاصل [میان نوار غزه و شهرک‌های صهیونیست‌نشین] و بررسی منطقه عملیات را داد.»

شاخه نظامی جهاد اسلامی در ادامه اضافه کرد: «یکی از پهپادهای ما مأموریت شناسایی موفقیت‌آمیزی را انجام داد و ادعای دروغین ارتش [رژیم] اشغالگر را برملا ساخت. مشخص شد که در خط حدفاصل هیچ گونه نیرویی مستقر نیست. پهپاد به سلامت به پایگاه خود بازگشت.»

سرایا القدس اشاره کرد که این تصاویر برای اولین بار منتشر شده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها