وزیر دولت «ماکرون» به تجاوز جنسی متهم شد

وزیر دولت «ماکرون» به تجاوز جنسی متهم شد
سه شنبه 7 تير 1401 - 21:20

رسانه‌های فرانسوی اعلام کردند که وزیر همبستگی و انسجام اجتماعی این کشور، برای بار سوم متهم به تلاش برای تجاوز جنسی شده، اما دادستانی تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده است.

العالم - اروپا

به گزارش خبرگزاری فرانس۲۴، «دِیمین آباد»، وزیر همبستگی و انسجام اجتماعی دولت ماکرون برای بار سوم متهم به تلاش برای تجاوز شده است.

یک «سیاست‌مدار میانه‌رو» این وزیر را متهم کرده که در سال ۲۰۱۰ در جریان یک مهمانی تلاش کرده به او تجاوز کند. دیمین آباد هم گفته «این اتهامات بی‌پایه و رسوایی‌ها را بدون پاسخ نخواهد گذاشت».

این خانم که با نام مستعار «لِیتیتیا» با رسانه‌های فرانسوی مصاحبه کرده درباره جزئیات تلاش این وزیر برای تجاوز می‌گوید: «ترسیده بودم، حس کردم بدنم کامل فلج شده، با او درگیر شدم، خوشبختانه یکی از مهمانان به موقع وارد اتاق شد، و من موفق به فرار شدم».

این سومین اتهام علیه این وزیر دولت ماکرون است، اما دادستان تاکنون هیچ تحقیق رسمی را دراین‌باره آغاز نکرده است. پیش ازاین نیز اتهاماتی مشابه علیه دیگر وزاری دولت ماکرون اعلام شده بود.

در سال ۲۰۱۷ نیز دادستانی فرانسه تحقیقات درباره پرونده اتهام تجاوز«جرالد دارمنین»، وزیر کشور وقت فرانسه آغاز کرد. دارمِنین این اتهام و هرگونه رفتار اشتباه را رد و دادستانی نیز پرونده او را مختومه اعلام کرد.

مهر

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها