پدر اسیر اسرائیلی: می‌دانم تل‌آویو پسرم را مبادله نمی‌کند حتی در مقابل یک مرغ!

پدر اسیر اسرائیلی: می‌دانم تل‌آویو پسرم را مبادله نمی‌کند حتی در مقابل یک مرغ!
پنج‌شنبه 9 تير 1401 - 10:08

پدر یک اسیر صهیونیست که اخیرا تصاویر آن توسط القسام منتشر شد، در اظهاراتی به بی توجهی سران رژیم صهیونیستی در تبادل پسرش اشاره کرد.

العالم - فلسطین اشغالی

«شعبان السید» پدر «هشام السید» اسیر صهیونیست در دست گردان‌های «القسام» شاخه نظامی حماس در اظهاراتی گفت، می‌داند که رژیم صهیونیستی به خاطر پسرش اقدام به عقد توافق تبادل اسرا نخواهد کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سما» به نقل از رسانه‌های صهیونیستی، وی گفت: من به خوبی می‌دانم که اسرائیل به پسرم نگاه نخواهد کرد و به خاطر وی اقدام به عقد توافق (برای تبادل) نخواهد کرد حتی در مقابل یک مرغ!

گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس هفته جاری تصاویری از هشام السید نظامی اسیر رژیم صهیونیستی را منتشر کرد که نشان می‌داد او در بستر بیماری و به کپسول اکسیژن وصل است.

دفتر «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به انتشار تصاویر یکی از اسرای صهیونیست در نزد مقاومت فلسطین، مدعی شد که به تلاش برای بازگرداندن این اسرا ادامه خواهد داد.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از دفتر بنت گزارش داد که «حماس هر فرصتی برای دستیابی به توافق را به تأخیر می‌اندازد».

از سوی دیگر، برخی منابع خاص گزارش دادند که حماس به میانجی‌گران ابلاغ کرده که برای انجام تبادل اسرای فوری و انسانی آماده است.

گردان‌های القسام در ژوئیه ۲۰۱۴ از به اسارت گرفتن «آرون شاؤول» نظامی صهیونیست در جنگ ۵۱ روزه و رژیم صهیونیستی در آگوست ۲۰۱۵ از قطع تماس با «هدار گولدن» نظامی صهیونیست در رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر داد. «آبراهام منگستو» دیگر نظامی صهیونیست نیز در ژوئیه ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه ناپدید شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن یک نظامی دیگر خود به نام «هشام السید» در ابتدای ۲۰۱۶ در مرزهای غزه خبر داد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها