حمله صهیونیست‌ها به ساختمانی مسکونی در غرب غزه

حمله صهیونیست‌ها به ساختمانی مسکونی در غرب غزه
شنبه 15 مرداد 1401 - 17:02

منابع خبری از حمله پهپادی نظامیان رژیم موقت صهیونیستی در غرب غزه خبر دادند.

العالم_فلسطین اشغالی

خبرگزاری شهاب خبر داد که یک پهپاد اسرائیلی، یک منزل را در غرب غزه هدف قرار داد. شبکه خبری الجزیره هم گزارش داد که این منزل پنج طبقه، مسکونی بوده است.

منابع خبری، شدت این حمله را شدید توصیف کرده‌اند. هنوز مشخص نیست که در پی این حمله صهیونیستی، چند نفر شهید یا زخمی شده‌اند.

این تصاویر از حمله مذکور منتشر شده است:

در همین ارتباط، «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) اعلام کرد، در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی، تل‌آویو، فرودگاه بن‌گوریون، بئرالسبع، عسقلان، نیفوت و سدیروت را با ۶۰ موشک هدف گرفته است.

حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه از عصر دیروز (جمعه / ۱۴ مرداد) تحت عنوان «صبح صادق» آغاز شد و تا امروز (شنبه) همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، از روز گذشته تاکنون ۱۱ فلسطینی از جمله «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.

گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه از صبح امروز شهرک‌های صهیونیستی مجاور باریکه غزه را در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی هدف حمله راکتی و خمپاره‌ای قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که برآورد می‌کند حملات دست‌کم تا یک هفته دیگر همچنان ادامه داشته باشد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها