حماس: فلسطینیان در حدود 20 نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند

حماس: فلسطینیان در حدود 20 نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند
سه شنبه 18 مرداد 1401 - 19:07

رئیس دفتر جنبش حماس در تهران در تشریح ابعاد نبردهای اخیر فلسطینیان با رژیم صهیونسیتی اظهار داشت: نه فقط در غزه، بلکه در کرانه باختری و قدس شریف، فلسطینیان حدود ۲۰ نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند و این یک جنگ تمام عیار است.

العالم - فلسطین اشغالی

بعد از ظهر امروز سه‌شنبه 18 مرداد جمعی از مردم تهران با برگزاری تجمعی در میدان فلسطین، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

«خالد القدومی» رئیس دفتر جنبش حماس در تهران در این مراسم با بیان اینکه ما بر سر جهاد و برادری، عهد بسته‌ایم، گفت: ملت ایران و فلسطین با هم برادر هستند و کسی نمی‌تواند بین ما تفرقه بیاندازد.

وی با تأکید بر اینکه دشمن کودک‌ کش صهیونیستی در برابر هدف قرار دادن غیرنظامیان در روزهای اخیر مسئول است، تصریح کرد: نبرد ما با رژیم صهیونیستی ادامه دارد و هدف راهبردی این نبرد، زوال و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین از نهر تا بحر است.

«القدومی» تأکید کرد: ما می‌خواهیم کشور فلسطین با پایتختی قدس شریف تشکیل شود.

وی در تشریح ابعاد نبردهای اخیر فلسطینیان با رژیم صهیونسیتی اظهار داشت: نه فقط در غزه، بلکه در کرانه باختری و قدس شریف، فلسطینیان حدود ۲۰ نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند و این یک جنگ تمام عیار است.

رئیس دفتر جنبش حماس در پایان خاطرنشان کرد: ما بر روح مطهر شهید سلیمانی سلام می‌فرستیم که این شعار را به ما آموخت که ما ملت امام حسینیم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها