بیانیه 13 آبان تشکل‌های دانش آموزی؛ دشمن را روسیاه و ناامید خواهیم کرد

بیانیه 13 آبان تشکل‌های دانش آموزی؛ دشمن را روسیاه و ناامید خواهیم کرد
جمعه 13 آبان 1401 - 11:14

تشکل‌های دانش آموزی در بیانیه ای به مناسبت 13 آبان تاکید کردند: دشمن سنگرهای علم‌آموزی را هدف قرار داده و ما عهد می‌بندیم که در مسیر علم و پژوهش، دشمن را روسیاه و ناامید کنیم و در این مسیر با فعالیت منسجم به دغدغه های فرهنگی رهبرمان پاسخ دهیم.

العالم - ایران

مراسم یوم اللّه 13 آبان صبح امروز در تهران و سراسر کشور برگزار شد.در ابتدای این مراسم بیانیه تشکل‌های دانش آموزی از تریبون مراسم قرائت شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(۱۳ آبان نماد مبارزه با نظام سلطه و تاکید بر استقلال ملت است)

۱۳ آبان برگی زرین در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی که دانشجویان پیرو خط امام، آخرین لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را در ایران به تسخیر درآوردند. و این حماسه به قدری شکوهمند بود که امام‌ راحل آن را انقلاب دوم، و حتی مهم‌تر و بزرگ‌تر از انقلاب اول خواندند و حالا ما دانش‌آموزان و افسران جنگ‌ نرم با امام زمان (عج) عهد می‌بندیم، که بیانیه پرمفهوم گام دوم رهبر فرزانه انقلاب را جامه عمل بپوشانیم.

اینک که دشمن سنگرهای علم‌آموزی را هدف قرار داده است، ما دانش آموزان عهد می‌بندیم که در مسیر علم و پژوهش، دشمن را روسیاه و ناامید کنیم و در این مسیر با فعالیت منسجم در تشکل های دانش آموزی به دغدغه های فرهنگی رهبرمان پاسخ دهیم و با فعالیت‌های مستمر خود کشور را به سمت ساخت تمدن نوین اسلامی پیش ببریم.

ما دانش آموزان عهد می بندیم که با وجود تهاجم‌های ضدمعنویت و ضداخلاق در فضای ولنگاری مجازی، که از سوی غرب و شرق مدارس را تهدید می‌کند، با گسترش اخلاق و معنویت بر اساس اسلام ناب محمدی (ص) مدارس خود را تقویت کنیم.

ما نوجوانان دهه هشتادی عهد می‌بندیم که برای استقلال و آزادی کشور که بر مدار اخلاق و قانون استوار گشته این دو را حفظ کنیم و در این راه پشت سر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایستاده ایم تا اوج افتخار و عزت را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوریم.‌

ای رهبر عزیرتر از جان مان با شما عهد می‌بندیم که به فضل خدا در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان مدیران جهادی این جامعه، عزت ملی کشورمان را حفظ کنیم و مسیر تحقق دولت اسلامی را فراهم کنیم.

ما جوانان با شما عهد می‌بندیم که در مواجهه با توطئه غرب برای ترویج سبک زندگی غربی با همتی جهادی و هوشمندانه به طور همه جانبه با آن مقابله کنیم و امروز همگام با سایر سربازان مهدی صاحب الزمان (عج) اینجا دور هم جمع شده ایم تا بگوییم ما نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی بیداریم و قطعا کابوس سالهای آینده مستکبران عالم خواهیم بود.

در رابطه با جنایت تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع)، ما دانش آموزان ایران اسلامی ضمن محکومیت این جنایت دردناک و کوردلانه، در برابر این‌گونه اقدامات که هدفی جز تزریق حس ناامیدی و ناامنی به جامعه ندارد، با هوشیاری و بصیرت، حمایت همه‌جانبه خود را از ایران مقتدر اسلامی اعلام می داریم و اعلام می‌کنیم: این اقدامات کور نمی‌تواند خللی در مسیر رو به رشد ملت عزیز ایران ایفا کند و ایران قوی را به حول و قوه الهی رقم خواهیم زد.

والسلام علی من اتبع الهدی

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها