لحظه حمله اشغالگران صهیونیست به مواضعی در غرب خان‌یونس

يکشنبه 13 آذر 1401 - 08:45

رژیم اشغالگر صهیونیست پیش از بامداد یکشنبه حملات هوایی را در نوار غزه انجام داد و چندین نقطه را هدف قرار داد.

العالم - فلسطین اشغالی

به گزارش شهاب نیوز، یک منبع امنیتی در شهر غزه گفت: جنگنده‌های اشغالگر چندین موشک به یک پایگاه مقاومت در خان‌یونس شلیک کردند و همچنین زمین خالی نزدیک فرودگاه در رفح را هدف قرار دادند.

یک شاهد عینی در همین خصوص گفت که جنگنده‌های اشغالگران همچنین به یک زمین خالی در وسط نوار غزه حمله کردند، به گفته منابع پزشکی فلسطینی، در حملات اشغالگران آسیبی گزارش نشده است.

ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای مدعی شدند که جنگنده‌های این رژیم «یک کارگاه ساخت تسلیحات متعلق به حماس» را هدف قرار داده‌اند.

بر اساس بیانیه اشغالگران، حملات این رژیم در پاسخ به شلیک موشکی از غزه به سمت منطقه‌ای خالی از سکنه در جنوب سرزمین‌های اشغالی در شامگاه گذشته، انجام شد، سقوط این موشک خسارتی در پی نداشته است.

به دنبال بمباران نوار غزه به مواضع گروه‌های مقاومت در نوار غزه، چندین راکت به سوی شهرک های صهیونیست نشین مجاور نوار غزه و پایگاه های نظامی شلیک شد.

گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای بامداد یکشنبه اعلام کرد که پدافند هوایی مقاومت با هواپیماهای اسرائیلی در جریان حملات بامداد امروز به نوار غزه مقابله کرده و به سمت آن‌ها آتش گشوده است.

گردان‌های قسام تاکید کرد که مقابله با جنگنده‌های اشغالگران با ضدهوایی و موشک‌های زمین به هوا انجام گرفته است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها