مقابله پدافند هوایی مقاومت با جنگنده‌های اسرائیلی در نوار غزه

مقابله پدافند هوایی مقاومت با جنگنده‌های اسرائیلی در نوار غزه
يکشنبه 13 آذر 1401 - 04:52

گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای بامداد یکشنبه اعلام کرد که پدافند هوایی مقاومت با هواپیماهای اسرائیلی در جریان حملات بامداد امروز به نوار غزه مقابله کرده و به سمت آن‌ها آتش گشوده است.

العالم - لبنان

به گزارش خبرگزاری "شهاب"، گردان‌های قسام تاکید کرد که مقابله با هواپیماهای اسرائیلی با ضدهوایی و موشک‌های زمین به هوا انجام گرفته است.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش این رژیم در واکنش به شلیک مستقیم پدافند ضدهوایی مقاومت به سمت جنگنده‌های این رژیم در نوار غزه، یکی دیگر از پایگاه‌های حماس را بمباران کرده است.

شبکه خبری "فلسطین الیوم" با تأیید این حمله نوشت که جنگنده های رژیم صهیونیستی یک زمین کشاورزی را در شرق استان خانیونس در جنوب نوار غزه بمباران کرده اند.
به تلفات احتمالی این حملات هیچ اشاره ای نشده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه چندین موضع متعلق به نیروهای مقاومت در نوار غزه را بمبارن کردند.

به دنبال بمباران نوار غزه به مواضع گروه‌های مقاومت در نوار غزه، چندین راکت به سوی شهرک های صهیونیست نشین مجاور نوار غزه و پایگاه های نظامی شلیک شد.

خبرها همچنین حکایت از آن دارد که گروه‌های مقاومت دو موشک به سمت یک مرکز نظامی به نام "صوفا" شلیک کرده است.

به دنبال شلیک این موشک‌ها بار دیگر نوار غزه برای دومین بار در چند ساعت گذشته در شهرک نشین "بنی نتسریم" در جنوب نوار غزه به صدا درآمده است.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی تأیید کرد که آژیر خطر شلیک راکت در "کیبوتس شلومیت" در مجاورت غزه نیز به صدا درآمده است.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که در پاسخ به شلیک موشک از نوار غزه، نیروی هوایی اسرائیل دو موضع متعلق به سازمان حماس در نوار غزه را بمباران کرده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها