حماس: مقاومت تنها راه مقابله با اشغالگران است

حماس: مقاومت تنها راه مقابله با اشغالگران است
جمعه 18 آذر 1401 - 10:41

در پی شهادت یک نوجوان فلسطینی در شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن، جنبش حماس با صدور بیانیه ای تاکید کرد که مقاومت تنها گزینه ملت فلسطین برای مقابله با اشغالگران صهیونیست است.

العالم - فلسطین اشغالی

به نقل از رسانه های فلسطینی، نیروهای رژیم صهیونیستی "ضیاء محمد شفیق الریماوی" 17 ساله را روز پنجشنبه به ضرب گلوله در نزدیک روستای عابود در شمال غربی شهر رام الله به شهادت رساندند.

در پی شهادت نوجوان فلسطینی، جنبش حماس در بیانیه ای با گرامیداشت یاد و خاطر این شهید اعلام کرد: مقاومت فراگیر گزینه ملت ما برای مقابله با تجاوزگری اشغالگران است و دشمن صهیونیستی باید پیامدهای کامل جنایاتش را برعهده بگیرد.

این جنبش تاکید کرد: خونهای جاری در سرزمین فلسطین که آخرین آن خون شهید الریماوی و شهدای بامداد روز پنجشنبه در جنین بود، هرگز هدر نخواهد رفت.

جنبش حماس افزود: ما دست در دست جوانان انقلابی فلسطین می گذاریم تا شعله های آتش را علیه اهداف دشمن و شهرک نشینان صهیونیست برافروزند.

سحرگاه روز پنجشنبه نیز سه جوان فلسطینی به نام‌های صدقی زکارنه (۲۲ ساله) عطا الشلبی و طارق الدمج (۳۲ ساله) به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در کرانه باختری به شهادت رسیدند.

ایرنا

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها