امارات عملیات شهادت‌طلبانه قدس را محکوم کرد!

امارات عملیات شهادت‌طلبانه قدس را محکوم کرد!
شنبه 8 بهمن 1401 - 03:22

امارات متحده عربی در بیانیه‌ای بدون اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی عملیات شهادت‌طلبانه قدس را محکوم کرد.

العالم - امارات

وزارت خارجه امارات در بیانیه‌ای عملیات شهادت‌طلبانه قدس را که به تلافی خشونت‌های رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین انجام شد، محکوم کرد.

منابع عبری شامگاه جمعه از وقوع یک تیراندازی در قدس اشغالی خبر دادند که بر اثر آن دست‌کم ۸ نفر کشته و ۵ نفر دیگر زخمی شدند. در بیانیه‌ای که پلیس رژیم صهیونیستی منتشر کرد ادعا شده مجری این عملیات شهادت‌طلبانه پس از تعقیب به شهادت رسیده است. رسانه‌های عبری زبان گزارش داده‌اند بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حال حرکت به محل وقوع عملیات شهادت‌طلبانه در قدس اشغالی است.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش داده‌اند ارتش و پلیس رژیم صهیونیستی تا ۲۰ دقیقه بعد از عملیات شهادت‌طلبانه در قدس شمالی به محل حادثه نیامده‌اند.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که نظامیان رژیم صهیونیستی از روز پنجشنبه به اردوگاه جنین یورش بردند که با مقاومت رزمندگان فلسطینی مواجه شدند.

خبرنگار نظامی شبکه صهیونیستی «کان» اعلام کرد که عملیاتی غیرعادی در جنین در جریان است و نیروهای شاباک مستقیما آن را هدایت می‌کنند.

برخی منابع صهیونیستی نیز ادعا کردند که هدف از عملیات گسترده‌‌ای که از پنجشنبه در جنین آغاز شده دستگیری سه تن از رهبران جنبش جهاد اسلامی بود. در عملیات صهیونیست‌ها در جنین ۹ فلسطینی به شهادت رسیده و ۲۰ نفر مجروح شدند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها