هنیه: اسرای فلسطینی اراده رژیم اشغالگر را درهم شکستند

هنیه: اسرای فلسطینی اراده رژیم اشغالگر را درهم شکستند
پنج‌شنبه 3 فروردين 1402 - 08:56

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به تن دادن رژیم صهیونیستی به خواسته‌های اسرای فلسطینی، گفت که اسرا اراده رژیم اشغالگر را درهم شکستند.

العالم ـ فلسطین اشغالی

بنابر گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، چهارشنبه شب پیروزی اسرای فلسطینی بر رژیم اشغالگر و سیاست‌های «ایتمار بن گویر» وزیر افراطی امنیت داخلی این رژیم را تبریک گفت.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با بیان اینکه اسرای فلسطینی صفحه جدیدی از ایستادگی و شکستن اراده رژیم اشغالگر را ثبت کردند، گفت که مردم فلسطین در همه جبهه‌ها در مقابل رژیم اشغالگر پیروز خواهند شد.

هنیه این پیروزی را به اسرای فلسطینی، مردم و آزادگان جهان تبریک گفت.

منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، رژیم صهیونیستی به کلیه خواسته‌های اسرای فلسطینی که تهدید به اعتصاب کرده بودند، تن داده است. اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی پذیرفته است در ازای تعلیق اعتصاب غذای اسرای فلسطینی، شرایط داخل زندان را به پیش از اقدامات «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در زندان‌ها بازگرداند.

جنبش اسرای فلسطینی تأکید کرده است که کابینه اشغالگر به کلیه خواسته‌های اسرای فلسطینی تن داده و اسرا به همه آن چیزی که می‌خواستند، رسیدند.

به گزارش ایرنا، قرار بود روز پنجشنبه ۲ هزار اسیر فلسطینی در اعتراض به شرایط زندان‌های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا بزنند.

اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی سه‌شنبه اعلام کرده بود که اسیرانی که بخواهند دست به اعتصاب غذا بزنند را مجازات خواهد کرد.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» پیش تر نوشته بود «ایتمار بن گویر» به سازمان‌ زندان‌های این رژیم دستور داده است که تنها اسیران فلسطینی دو دقیقه می‌توانند حمام کنند.

براساس این گزارش، بن گویر همچنین دستور داده است که هر بند از زندان‌های رژیم صهیونیستی که فلسطینیان ساکن آن هستند، تنها یک ساعت آب داشته باشد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها