فرمانده کل ارتش: همیشه یک قدم از دشمنانمان جلوتریم/ در بهترین سطح آمادگی قرار داریم

فرمانده کل ارتش: همیشه یک قدم از دشمنانمان جلوتریم/ در بهترین سطح آمادگی قرار داریم
پنج‌شنبه 11 خرداد 1402 - 12:44

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش در اجرای مأموریت حراست از استقلال و تمامیت ارضی کشور کاملاً تواناست و هیچگاه متوقف نیستیم و همواره در حرکت خواهیم ماند.

العالم - ایران / سیاسی

امیر سرلشکر سید‌عبدالرحیم موسوی ‌در مراسم بهره‌برداری همزمان از 888 واحد مسکونی سازمانی کارکنان ارتش در 6 شهر کشور در مشهد اظهار داشت: به برکت فرماندهی رهبر معظم انقلاب در ارتقای توان و آمادگی رزمی در اوج تحریم‌ها پیشرفت‌های بزرگی به دست آورده‌ایم.

وی افزود: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بهترین سطح آمادگی و هم افزایی قرار دارند و هر ماموریتی که فرمانده معظم کل قوا اراده بفرمایند در کمترین زمان ممکن وارد عمل می‌شوند در واقع ارتش در اجرای مأموریت حراست از استقلال و تمامیت ارضی کشور کاملاً تواناست و با تمام قدرت می‌تواند هر زمانی در هر عرصه که لازم باشد ماموریت خود را انجام دهد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اهداف بزرگی پیش چشم داریم که با خوب بودن و ممتاز بودن نمی‌شود به این اهداف دست پیدا کرد بلکه باید در سطحی بالاتر از ممتاز بودن قرار گرفت و الگو شد.

موسوی تصریح کرد: همیشه سعی کرده‌ایم با توجه به تهیدات دشمنان در حوزه‌های فناوری به روز باشیم و یک قدم از دشمنانمان جلوتر باشیم بنابراین هیچگاه متوقف نیستیم و همواره در حرکت خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه هیچکس امسال در ارتش بازنشسته نمی‌شود مگر اینکه تکلیف منزل شخصی اش مشخص شده باشد اظهارکرد: 60 هزار واحد مسکونی شخصی برای کارکنان ارتش در حال ساخت است که تا پایان امسال تعدادی از آنها آماده تحویل می‌شود چرا که معتقدیم کارکنان ارتش به هیچ وجه نباید دغدغه مسکن داشته باشند و باید در طول دوره خدمت خود از منازل سازمانی استفاده کنند ضمن اینکه علاوه بر ساخت منزل سازمانی، ساخت منزل شخصی نیز برای کارکنان دنبال می‌شود.

پربیننده ترین خبرها