حوزه علمیه نجف اشرف: راهی جز مقاومت نیست

حوزه علمیه نجف اشرف: راهی جز مقاومت نیست
سه شنبه 30 آبان 1402 - 01:48

علمای حوزه علمیه نجف اشرف در بیانیه‌ای ضمن اشاره به جنگ‌هایی که در غرب آسیا و فلسطین اشغالی رخ داده، گفتند: «دلیل ریخته‌شدن خون مردم، آمریکا و غرب هستند».

العالم-عراق

علمای حوزه علمیه نجف اشرف در بیانیه‌ای ضمن اشاره به گذشت ۴۵ روز از اجرای عملیات موفق «طوفان الاقصی»، بر لزوم توجه به مسئله فلسطین تاکید کردند.

در این بیانیه که بامداد سه‌شنبه منتشر شد، ضمن اشاره به جنگ‌هایی که در غرب آسیا و فلسطین اشغالی رخ داده، آمده است: «دلیل ریخته‌شدن خون مردم، آمریکا و غرب است».

علمای حوزه نجف تاکید کردند: «تمایل آمریکا برای از بین بردن مقاومت در غزه، نمی‌تواند به بحران کنونی پایان دهد، زیرا محور مقاومت حضور دارد و سلاح‌های مرگباری در اختیار دارد که اکثر آنها فاش نشده‌اند».

این بیانیه می‌افزاید: «مقاومت اسلامی عراق تعداد زیادی از نظامیان آمریکایی را در عراق و سوریه به هلاکت رساندند. آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها چاره‌ای جز توقف تجاوز ندارند».

حوزه علمیه نجف اشرف تصریح کرد: «کار مقاومت در عراق اکنون در حال انجام است و به پاسداری از مقدسات و دفاع از مقدسات و محرومان منطقه ادامه خواهد داد».

در پایان این بیانیه تاکید شده است: «هیچکس در جهان حق ندارد جلوی این موج مقاومت را که از فلسطین و لبنان تا یمن، عراق، سوریه و ایران ادامه دارد و بیشتر خواهد شد، بگیرد. راهی جز راه مقاومت نیست».

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها