کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان صهیونیست در غزه

کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان صهیونیست در غزه
سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 - 17:48

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) از کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان خود در غزه، طی شبانه روز گذشته خبر داد.

العالم - فلسطین اشغالی

به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ نظامی صهیونیست در باریکه غزه مجروح شده اند.

براساس یک گزارش دیگر رسانه های رژیم اشغالگر، پنج نظامی صهیونیست نیز در غزه مورد حمله نیروهای مقاومت فلسطین قرار گرفته و تعدادی از آنها کشته و تعداد دیگری زخمی شده‌اند.

رسانه های صهیونیستی از انتقال نظامیان زخمی به بیمارستان «بیلینسون» در تل آویو از طریق ۲ بالگرد خبر دادند.

براساس این گزارش، هفت نظامی ارتش اشغالگر نیز در مرز لبنان زخمی شدند.

به گزارش ایرنا، تلفات رژیم صهیونیستی در جنگ علیه غزه بیش از هر جنگ دیگری بوده است و تاکنون بیش از ۶۰۰ نظامی صهیونیست توسط نیروهای مقاومت به هلاکت رسیده اند.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

پربیننده ترین خبرها